عمومی

بررسی یک فوریت استفساریه بودجه شهرداری

به گزارش خبرنگار شهری سیلاد، علیرضا نادعلی سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به برگزاری بیست و دومین جلسه شورای شهر تهران، اظهار داشت: این جلسه فردا سه شنبه ۱۸ آبان برگزار خواهد شد.

وی گفت: در این جلسه یک فوریت بررسی استفساریه شهرداری تهران درباره “بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری تهران و سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه” مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران، افزود: همچنین ۶ نفر از اعضای شورای اسلامی شهر تهران جهت عضویت در کمیسیون”الزام شهرداری تهران به انجام مطالعات توجیه فنی، اقتصادی زیست محیطی، فرهنگی-اجتماعی و ارائه برنامه زمان بندی برای کلیه طرح‌ها و پروژهای شهرداری تهران” انتخاب خواهند شد.

نادعلی ادامه داد: علاوه بر انتخاب ذکر شده، دو انتخاب دیگر نیز در دستور کار جلسه فردای شوراست که یک نفر جهت عضویت برای “کمیته نظارت بر حسن اجرای مصوبه ساماندهی ابزارهای تبلیغات صنفی منصوب در شهر تهران” و دو نفر نیز جهت عضویت در “کمیته هماهنگی مدیریت بحران و واکنش اضطراری شهر تهران موضوع ماده هشتم” انتخاب خواهند شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع حفظ و گسترش فضای سبز درشهرها اشاره کرد و گفت: بر همین اساس ۲۲ پلاک ثبتی مرتبط با قانون اصلاح لایحه قانونی حفظ و گسترش فضای سبز درشهرها که از جلسات قبلی به این جلسه موکول شده بود، فردا مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا