ورزش

کارشناس داوری: بازیکن استقلال اخراج نشد

کارشناس داوری: بازیکن استقلال اخراج نشد

به گزارش خبرگزاری سیلاد؛ حیدر سلیمانی درباره قضاوت پیام حیدری در دیدار تیم‌های فوتبال تراکتور تبریز و استقلال اظهار داشت: در دقایق ابتدایی بازی و روی ارسال کرنر، ابوالفضل جلالی با هر دو دست اقدام به هُل دادن مهاجم تراکتور کرد که داور نتوانست صحنه را ببیند. اگر حیدری صحنه هُل دادن را می‌دید، حتماً پنالتی اعلام می‌کرد.

به نقل از تسنیم وی در مورد برخورد مهاجم استقلال با مدافع تراکتور تبریز خاطرنشان کرد: مهرداد محمدی در دقیقه ۲۲ با آرنج به صورت شجاع خلیل‌زاده ضربه زد و باید با کارت قرمز جریمه می‌شد.کارشناس داوری فوتبال کشورمان درباره صحنه‌هایی که مهرداد محمدی دو بار در محوطه جریمه تراکتور سرنگون شد، تصریح کرد: محمدی در دقیقه ۵۰ معتقد بود که درون محوطه جریمه تراکتور روی او خطا رخ داد، اما جدال مدافع و مهاجم بر سر تصاحب توپ بود و ادامه بازی تصمیمی درست بود.

در دقیقه ۶۳ نیز مدافع تراکتور با تکل درست و بدون خطا، اقدام به دفاع توپ می‌کند و خطایی رخ نداده است.سلیمانی در مورد صحنه‌ای که از نگاه استقلالی‌ها سومین پنالتی سوخته آبی‌ها محسوب می‌شد، به تسنیم گفت: محمدحسین مرادمند در دقیقه ۶۵ اعتقاد داشت که خطای پنالتی روی او اتفاق افتاده است. با این حال تصاویر واضح نبوده و قابل اظهارنظر نیست.

۲۵۷ ۲۵۱

مجله خبری سیلاد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا