استانها

بیمارستان مهرگان مشهد تعطیل است

بیمارستان مهرگان مشهد تعطیل است

به گزارش سیلاد از خراسان، سیدکاظم غفاریان در گفتگویی ضمن تایید تعطیلی بیمارستان مهرگان مشهد، اظهارکرد: این بیمارستان به دلیل نداشتن استانداردهای لازم و پایان پروانه های بهره‌برداری در حوزه درمان تعطیل شده است.

وی گفت: مسایل مربوط به بیمارستان مهرگان دارای ۲ بخش شامل مالکیت بیمارستان و مجوزهای پزشکی و طبابت و کادر درمان است که بخش مالکیت بیمارستان موضوعی حقوقی و مربوط به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بخش مجوزهای پزشکی و طبابت و کادر درمان مربوط به دانشگاه علوم پزشکی مشهد است.

غفاریان افزود: در راستای بررسی مشکلات بیمارستان مهرگان قرارگاه نظارت با حضور مسوولان ارشد استانی و شهری از جمله فرماندار، دانشگاه علوم پزشکی مشهد، دادگستری و اداره تعاون، رفاه و کار اجتماعی استان خراسان رضوی بیستم اردیبهشت ماه امسال برگزار شد.

مدیر نظارت بر درمان و اعتباربخشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد تصریح کرد دکتر غفاریان در خصوص مالکیت بیمارستان مهرگان و به تصرف درآمدن این بیمارستان، عنوان کرد: دانشگاه علوم پزشکی مشهد، هیات مدیره‌ای که قوه قضاییه تایید کرده است را به رسمیت می‌شناسد.

وی درخصوص بیکاری و مطالبات و حق و حقوق پرسنل و خدمه بیمارستان مهرگان گفت: این موضوع مربوط به اداره تعاون، رفاه و کار اجتماعی استان خراسان رضوی است و پرسنل و خدمه این بیمارستان بایستی از طریق این اداره کل، امور مربوطه خود را پیگیری کنند.

: با توجه به این که مجوز بیمارستان مهرگان تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری به اتمام می‌رسد و این بیمارستان استانداردهای لازم برای پذیرش بیماران را ندارد، دانشگاه علوم پزشکی مشهد مجوزهای پذیرش بیماران این بیمارستان را لغو کرده است.

۴۶

مجله خبری سیلاد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا