جامعه

سرنوشت سارق ۴ میلیاردی ویلا در لواسانات

به گزارش سیلاد ؛سرهنگ صادق ضرونی سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری پایتخت گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت اماکن در روستای کند شهرستان لواسانات، در پی‌جویی های انتظامی و بررسی دوربین‌های مداربسته، مشخص شد که مال باخته فردی را به عنوان نگهبانی استخدام کرده و فرد هر چند وقت یک بار از ویلا سرکشی می‌کرده است.

مهر در خبری نوشت:وی افزود: وی با سوءاستفاده از نبود مالک، و با به کارگیری که از کلیدهایی که در اختیار داشته به راحتی وارد ملک شده و با صحنه سازی و چیدمان مکان، طوری جلوه داده که سارق یا سارقین به محل مراجعه کرده و اقدام به سرقت از ویلا که به ارزش تقریبی ۴ میلیارد ریال بوده کرده است.

این مقام انتظامی در ادامه ابراز داشت با هوشیاری و استفاده از شگردهای نوین پلیسی، مخفیگاه متهم در شهرستان «پاکدشت» شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی، تیم عملیات کلانتری ۱۶۶ لواسانات به مخفیگاه مراجعه و در یک عملیات منسجم پلیسی متهم را غافلگیر و دستگیر کردند.

سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری پایتخت تصریح کرد: از مخفیگاه متهم مقادیری از اموال مسروقه کشف شد و با اقدامات فنی مشخص شد که مابقی اموال با قیمت پایینی به مالخر فروخته شده است.

سرهنگ ضرونی گفت: طی شناسایی مالخر در یکی از پاتوق‌های شهرستان، در حالی که قصد فروش اموال را داشت، مأموران او را دستگیر کرده و متهمان به کلانتری منتقل شدند. همچنین کلیه اموال به ارزش ۴ میلیارد ریال کشف شد.

سرهنگ ضرونی در پایان به شهروندان توصیه نمودند که برای امنیت منزل و ویلا حتماً از دوربین‌های مداربسته و دزدگیر استفاده و از سپردن کلید منزل خود به افراد غیرقابل اعتماد جدا خودداری کنید.

۲۳۳۲۱۷

مجله خبری سیلاد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا