استانها

رئیس جدید دادگستری محمدیه منصوب شد

به گزارش خبرگزاری سیلاد از قزوین؛ علی شعبانی، رئیس کل دادگستری استان قزوین در این مراسم که با حضور دادستان مرکز قزوین و جمعی از مسئولان قضایی استان، فرماندار و فرمانده انتظامی شهرستان البرز، شهردار و اعضای شورای شهر و روستاهای محمدیه و جمعی از مسئولان در سالن اجتماعات یادگار امام (ره) محمدیه برگزار شد، اظهار کرد: گره‌گشایی از مشکلات مردم وظیفه مسئولان است و باید با وحدت و همکاری برای حل مشکلات مردم تلاش کنیم.

او ضمن تقدیر از خدمات رئیس سابق دادگستری بخش محمدیه، افزود: با توجه به اینکه بخش محمدیه به دلیل قرار گرفتن شهرک مهرگان میزبان جمعیت زیادی از مردم است در تلاش هستیم کمبود نیروی انسانی را با ایجاد شعب جدید رفع کنیم تا با افزایش نیرو ضمن کاهش زمان رسیدگی به پرونده ها کیفیت را نیز افزایش دهیم.

در ادامه حسین رجبی دادستان عمومی و انقلاب مرکز قزوین ضمن تبریک هفته دفاع مقدس، گفت: با توجه به اصلاحیه قانون انتخابات دادستان مرکز استان در حوزه انتخابیه موظف هستند به منظور پیشگیری از وقوع جرم، ضمن هماهنگی با ناظرین شورای نگهبان و هیات اجرایی اقدامات لازم را در این زمینه اجرا کند.

او ادامه داد: به همین منظور به نامزدهای انتخاباتی توصیه می‌شود تا با احترام به قانون برنامه‌های خود را پیش ببرند و به رئیس کل دادگستری بخش محمدیه هم توصیه کرد برای تحقق حقوق عامه تلاش کند.

گفتنی است در پایان این مراسم از خدمات اسمعیل امینی رییس سابق تقدیر و فتح‌اله علی‌محمدی نیز به عنوان رییس دادگستری محمدیه منصوب شد.

۴۶

مجله خبری سیلاد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا