ورزش

ماجرای پاداش‌های بازیکنان تیم ملی چیست؟

به گزارش خبرگزاری سیلاد؛فدراسیون فوتبال بعد از هرمسابقه برحسب نتیجه کسب شده پاداشی برای بازیکنان درنظر می گیرد. در دور قبل که اهمیت زیادی داشت و همه چیز برای تیم گره خورده بود؛ در بازی با کامبوج، هنگ کنگ، عراق و بحرین به ترتیب ۲۵، ۲۵، ۵۰ و ۵۰ میلیون تومان به بازیکنان پرداخت شد. بنا به گفته خود بازیکنان و فدراسیون پاداش های باقی مانده مربوط به دور سوم و نهایی انتخابی جام جهانی است؛ یعنی ۵ مسابقه.

هنوز اعلام نشده که فدراسیون برای ۴ برد و یک تساوی چه میزبان پاداش در نظر گرفته اما با یک تخمین جزیی می توان احتمال داد که حدود این پاداش ها چقدر است.

با توجه به اینکه در بازی های مهم دوره قبل برد پاداش ۵۰ میلیونی داشته بنابراین  احتمال دارد در دور نهایی این مبلغ به ۱۰۰ میلیون برسد (البته بیشترین حد ممکن). با این احتمال و با احتساب همین میزان برای تساوی خانگی مقابل کره جنوبی هرکدام از بازیکنان باید مبلغی در حدود ۵۰۰ میلیون تومان (حداکثر) پاداش دریافت می کردند؛ البته این پاداشی است که از سوی فدراسیون درنظرگرفته می شود.

بنابراین تمام اعتراض ها به خاطر پاداش حدود ۵۰۰ میلیون تومان است که شاید عجیب به نظر برسد که به خاطر این میزان بدهی ملی پوشان دست به چنین اقدام مشترکی بزنند. آن هم برای بازیکنانی که به خاطر ملی پوش بودن گاهی دستمزدهایشان در تیم های باشگاهی بیشتر می شود.

مشروح این گزارش را اینجــــــــــــــــــــا بخوانید.

۲۵۶ ۲۵۱

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا