ورزش

تصمیم جنجالی کارلوس کی‌روش درباره محمد صلاح/عکس

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی مصر فردا و در بازی با گابن نیت به استفاده از محمد صلاح را ندارد و رسانه های مصری از این تصمیم به عنوان یک تصمیم عجیب یاد کردند.

نمی توان به خاطر این تصمیم از اختلاف کارلوس کی روش و محمد صلاح ستاره لیورپول خبر داد به این خاطر که مصر از ۵ بازی گذشته ۱۱ امتیاز اندوخته و در صدر جدول گروه F قرار دارد و با توجه به اینکه گابن ۷ امتیازی است حتی در صورت برتری در برابر مصر هم به امتیاز این تیم نخواهد رسید و با برگزاری این بازی پرونده بازی های مقدماتی جام جهانی در مرحله نخست بسته می شود. 

کارلوس کی روش برای این بازی قصد استفاده از محمد الننی را هم ندارد. چهره سابق تیم آرسنال به این خاطر که او اخطار دارد و در صورت دریافت اخطار جدید در بازی با گابن از همراهی تیم مصر در بازی های آتی محروم خواهد شد. بنابراین این تصمیمات کارلوس کی روش به منظور نگه داشتن انرژی تیم ملی مصر در دور نهایی مقدماتی جام جهانی است. به واقع هدف کارلوس کی روش از این تصمیمات آینده نگری است. 

کارلوس کی روش در بازی قبلی که در برابر آنگولا برگزار شد با یکی از بازیکنان حریف درگیری پیدا کرد که حمله فیزیکی از سوی بازیکن صورت گرفت و کارلوس کی روش هم در پایان بازی رفتار بازیکن تیم حریف را مورد نکوهش قرار داد و از همتای خود در تیم رقیب خواست به شاگردش احترام به بزرگ تر را یاد بدهد. 

کارلوس کی روش بعد از حضور ناموفق در تیم ملی کلمبیا امیدوار است در مصر روزهای خوبی را تجربه کند که تا به اینجای کار این چنین بوده و پیش بینی ها بر این است مصر به همراه کارلوس کی روش و محمد صلاح یکی از میهمانان جام جهانی ۲۰۲۲ در قطر باشند. تیم او تا به این جای کار ۳ برد و ۲ تساوی به دست آورده و تنها تیم بدون شکست در گروه F بشمار می رود.

تصمیم جنجالی کارلوس کی‌روش درباره محمد صلاح/عکس

۲۵۶ ۲۵۱

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا