ورزش

تصمیم اسکوچیچ درباره طارمی درست نبود

فرشاد پیوس درباره وضعیت پرسپولیس در لیگ برتر و کسب یک امتیاز از دو بازی گذشته بیان کرد: نباید شمشیر را از الان برای پرسپولیس از «رو» ببندیم و بگوییم چرا اینگونه بازی می‌کنید. باید به بازیکنان و مربیان زمان بدهیم و آنها از لحاظ دریافتی‌ها دچار دغدغه بودند. با بلایی که در سفر به عربستان سر اعضای تیم آمد، پرسپولیس برای رسیدن به آمادگی ایده‌آل به زمان نیاز دارد و همه باید حمایت کنند. این تیم در همه نقاط زمین قدرتمند است و می‌تواند حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد.

مهاجم پیشین پرسپولیس با بیان اینکه هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده و زمان زیادی تا پایان لیگ در پیش است، خاطرنشان کرد: این نتایج طبیعی است و بازیکنان پرسپولیس در دوره بدنسازی یا اردوی تیم ملی بوده‌اند. همین اتفاقات باعث عدم هماهنگی بازیکنان شده و به نظرم باید به درخواست‌های کادر فنی توجه شود. پرسپولیس از این بحران خارج می‌شود و به جایگاه دلخواه هواداران می‌رسد. چهار بازیکن تأثیرگذار از تیم جدا شده‌اند و گل‌محمدی زمانی برای ایجاد هماهنگی میان بازیکنان جدید نداشته است. پرسپولیس ظرف هفته‌های هفتم یا هشتم به جایگاه خودش خواهد رسید.

پیوس درباره دعوت نشدن مهدی طارمی به اردوی تیم ملی ایران اظهار داشت: کار اسکوچیچ درست نبود و او خیلی زود تصمیم گرفت. فدراسیون فوتبال باید در این موضوع دخالت کند. مهدی حرف بد و نامربوطی نزد و اسکوچیچ نباید لج‌بازی کند. انضباط خیلی خوب است و من که مربی هستم، این موضوع را درک می‌کنم. با این حال شرایط تیم ملی با تیم باشگاهی متفاوت است و مردم توقعات زیادی دارند. اسکوچیچ و طارمی باید اختلاف خود را با تعامل برطرف کنند و این اتفاق باعث تنش در تیم ملی می‌شود.

۲۵۶ ۲۵۱

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا