ورزش

پیام رونالدینیو به مسی و نیمار پس از دیدار در پاریس

این اسطوره برزیلی در جریان پیروزی ۲-۳ پاری سن ژرمن برابر لایپزیش در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا روی سکوها حضور داشت و از نزدیک این بازی را تماشا کرد. رونالدینیو به عنوان مهمان افتخاری پی اس جی در این بازی حضور پیدا کرده بود. پی اس جی اولین باشگاهی است که او پس از ترک برزیل و حضور در اروپا در سال ۲۰۰۱ با پیراهن آن به میدان رفته بود.

حضور او در این بازی باعث شد تا بار دیگر از نزدیک با مسی و نیمار که به گفته خودش دوستان بسیار خوبش هستند دیدار کند. آن شب در داخل و بیرون زمین بسیار لذتبخش بود چرا که مسی موفق شد در این بازی دبل کند و زمینه‌ساز پیروزی تیمش شود.

این بازیکن سابق بارسلونا در گفتگو با روزنامه فرانسوی لو پاریزین پس از این بازی در پاسخ به سوالی درباره مقایسه سبک خودش و نیمار اظهار داشت:« من مقایسه کردن را دوست ندارم. همه موفقیت و شیوه خودشان را دارند. ما همه دوران سخت داشته‌ایم. اما من فکر می‌کنم همه در برزیل می‌دانند که او در حال حاضر بهترین بازیکن است. فقط وقتی همه چیز خوب پیش نمی‌رود، کار برای او سخت می‌شود چون او بزرگترین است. وقتی شرایط خوب نیست، فشار بسیار بیشتری بر او وارد می‌شد.

تماشای گلزنی مسی در این بازی باعث شد که رونالدینیو به یاد خاطراتش از اولین باری که پس از انتقال از پی اس جی به بارسلونا در سال ۲۰۰۳ با این بازیکن آرژانتینی دیدار کرد بیفتد. او در این باره گفت:« وقتی به بارسلونا رسیدم، صحبت از مرد جوان فوق العاده‌ای مانند مسی بود. و کمی بعد ما با هم تمرین کردیم و من کیفیتش را دیدم. ما در هر بازی و جلسه تمرینی می‌دیدیم که کارهای او متفاوت است. تماشای او لذتبخش بود. او به دوست واقعی من تبدیل شد.»

رونالدینیو اضافه کرد:« من بسیار خوشحالم که او را در باشگاهی می‌بینم که کارم در اروپا را از آن آغاز کردم. این چیزی است که فکر نمی‌کردم هرگز رخ دهد. او اطمینان داشت که دوران حرفه‌ای بازی‌اش در بارسلونا به پایان خواهد رسید.  و این برای من باعث شگفتی بود. با این که پی اس جی را دوست دارم اما هرگز فکر نمی‌کردم او را با پیراهن تیمی جز بارسلونا ببینم.»

۲۵۷ ۴۱

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا