استانها

پیام تبریک مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان به مناسبت سالروز تاسیس سازمان راهداری

به گزارش سیلاد لرستان، در متن این پیام آمده است : سوم آبانماه مصادف است با یک رویداد بزرگ در تاریخ حمل و نقل جاده ای کشور، درواقع تاسیس “سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای” سرآغاز یک تحول و برنامه ریزی جدید در صنعت حمل و نقل ایران اسلامی و یک آرزوی دیرینه بود که در سال ۱۳۷۳ به حقیقت پیوست.

بدون تردید با تشکیل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، خدمات حمل و نقل به شکل وسیع تری عرضه شده و در راستای رضایتمندی مردم و پشتیبانی از نظام تولید و توزیع موفق تر از پیش عمل نموده است و خدمات آن روز به روز به سمت کیفی شدن پیش می رود.

خدمات این سازمان در مدیریت راه ها و سفرهای جاده ای، ایمنی سفر، ارائه خدمات حمل و نقل به کاربران جاده، خدمت رسانی در بازسازی مناطق سیل زده، جابجایی نهاده های مورد نیاز مردم و بخش تولید، تخلیه بنادر، اربعین حسینی، چرخه صادرات و واردات کشور مثال زدنی است.

اینجانب این روز را به خانواده بزرگ راهداری و حمل و نقل جاده ای تبریک عرض می کنم و به مصداق “من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق” قدردان زحمات شبانه روزی فعالان این عرصه هستم و به روح بلند همه شهدا و زحمتکشان زنده یاد این بخش درود می فرستم. امیدوارم با تعامل بیش از پیش و روحیه جهادی در عمل به سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری و بیانیه گام دوم انقلاب و در راستای اجرای برنامه های دولت و سازمان راهداری در ادامه مسیر نیز سربلند باشیم.

۴۸

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا