ورزش

برای پرسپولیس هیچ شرطی نگذاشتم/ عدد و رقم‌های مطرح شده درباره من مسخره بود/ می‌خواهم به عدد زیبای ۶ برسیم

خبرورزشی –

رضا اسدی پس از پیوستن به پرسپولیس، اظهار کرد: خوشحال هستم که جای پای بزرگان فوتبال ایران می‌گذارم. از مدیران باشگاه پرسپولیس تشکر می‌کنم. این باشگاه تمام جام‌ها را به دست آورده و من فقط می‌توانم همراهی کنم که ادامه داشته باشد. ان‌شاالله جام اصلی را هم به دست بیاوریم.

وی افزود: من ایران نبودم و تازه برگشته‌ام و نمی‌توانم بگویم چه اتفاقاتی رخ داد. در ایران باشگاه‌های زیادی به من پیشنهاد دادند اما مدیربرنامه‌ام بهترین انتخاب را برای من انجام دادند. سعی کردم انتخابی کنم که هم آینده خوبی برایم رقم بخورد و هم اتفاقات خوبی برای تیمی که به آن می‌روم رقم بخورد. من از زمانی که در نفت تهران شروع کردم، همیشه این لطف من شده که پیشنهاد پرسپولیس را داشته باشم اما چون باید دینم را به علی دایی انجام می‌دادم، فوتبالم را زیر نظر ایشان ادامه دادم و بعد از آن کمی به فکر این بودم که افتخار آفرینی کنم. شخصا با هیچ باشگاهی صحبت نکردم و فقط مدیر برنامه من تماس‌ها را جواب داده است. ما چراغ خاموش پیش رفتیم.

بازیکن جدید پرسپولیس در ادامه گفت: هیچ شرطی و بندی برای پرسپولیس نداشتم و آن رقمی که منتشر شد هم نمی‌دانم از کجا آمده است. با این ارقام برای باشگاه حاشیه می‌سازند و این رقم‌ها مسخره است. من خیلی به کمک کادر فنی و هم تیمی‌هایم نیاز دارم چون آنها تجربه‌های زیادی دارند. من دو بار قهرمان جام حذفی شده‌ام اما می‌خواهم قهرمان لیگ شوم و به عدد زیبای ۶ برسیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا