اقتصاد

ارزهای دیجیتال ریزش دیگری را رقم زدند

کمیسیون بورس و اوراق بهادار روز جمعه اعلام کرد که صندوق قابل معامله در مبادلات بیت کوین توسط VanEck را که مستقیماً حرکت قیمت ارز دیجیتال را دنبال می‌کرد، رد کرده است.

 شرکت‌هایی، از جمله VanEck و Cboe، تقریباً ۱۰ سال است که برای انتشار اولین ETF بیت‌کوین ایالات متحده رقابت می‌کنند، اما SEC با اشاره به نگرانی‌ها در مورد فقدان مقررات و احتمال تقلب و دستکاری در بیت‌کوین، در پذیرش آن کند بوده است.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۱۹۱ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۱.۵۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۵۴۲.۷ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۸.۹۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

بایننس کوین

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۹۲.۲۶ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۲۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارزهای دیجیتالی

شما مخاطبان باشگاه خبرنگاران جوان می‌توانید، قیمت انواع ارزهای دیجیتالی از جمله بیت کوین و اتریوم در ۲۲ آبان ماه در ادامه این خبر ببینید؛

ارز دیجیتال قیمت (دلار) قیمت (تومان)
بیت کوین ۶۳,۷۶۰ ۱,۷۵۱,۴۳۰,۲۹۹
اتریوم ۴۶۰۶ ۱۲۷,۴۰۷,۸۹۰
بایننس کوین ۵۵۳ ۱۵,۳۴۵,۷۴۴
تتر ۱ ۲۷,۷۷۴
سولانا ۲۲۹ ۶,۳۵۹,۹۰۶
کاردانو ۲.۰۶ ۵۷,۴۲۹
ریپل ۱.۲۰ ۳۳,۴۹۹
 پولکادات ۵۱.۲۱ ۱,۴۲۰,۹۷۱

۲۲۳۲۲۷

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا