عمومی

کشف ۵۹۰ کیلو تریاک و حشیش از مخفیگاه قاچاقچی حرفه‌ای

سرهنگ عبدالوهاب حسنوند رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی سیلاد از کشف ۵۹۱ کیلو تریاک و حشیش در عملیات مشترک پلیس پایتخت و پلیس استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

سرهنگ حسنوند در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: در راستای مبارزه مستمر و جدی پلیس پایتخت با قاچاقچیان مواد مخدر طی اقدامات گسترده و اطلاعاتی، ماموران با انجام یک سری اقدامات وسیع اطلاعاتی و پلیسی دریافتند یکی از قاچاقچیان حرفه ای مواد مخدر قصد مراجعه به مرزهای شرقی کشور و بارگیری محموله مواد مخدر دارد.

وی افزود: به دنبال این موضوع در تحقیقات بیشتر ماموران مشخص شد متهم پس از بارگیری قصد مراجعه به شهر تهران را ندارد بلکه قصد دارد محموله مواد مخدر را در مخفیگاهش در استان سیستان و بلوچستان برای مدتی مخفی و پس از مدتی آن را به شهر تهران منتقل کند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران تصریح کرد: با تجمیع اطلاعات بدست آمده ماموران ضمن هماهنگی با مقام قضائی به استان سیستان و بلوچستان اعزام و با همکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر آن استان، موفق شدند مخفیگاه متهم را شناسایی و در یک عملیات پلیسی وی را در مخفیگاهش دستگیر کنند.

وی افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهم ۴۸۴کیلو تریاک و ۱۰۷ کیلو حشیش کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران خاطرنشان کرد: مواد مشکوفه به مقر پلیس انتقال یافت و متهم پس از تحقیقات تکمیلی به مرجع قضائی معرفی خواهد شد.

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

 


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا