ورزش

کیلیان امباپه در یک قدمی رئال مادرید

تنها چند روز دیگر تا پایان نقل و انتقالات تابستانی باقی مانده و هنوز مشخص نیست که آیا کیلیان امباپه در ادامه فصل پیش رو برای پاری‌سن ژرمن به میدان خواهد رفت یا نهایتاً باشگاه فرانسوی با خواسته این بازیکن یعنی پیوستن به رئال مادرید موافقت می کند و بالاخره او را به فروش خواهد رساند.

روز چهارشنبه بود که لئوناردو مدیر ورزشی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن رسماً اعلام کرد که کیلیان امباپه خواهان جدایی از این تیم است. لئوناردو همچنین تایید کرد که رئال مادرید تنها مشتری ستاره فرانسوی محسوب می شود و PSG در صورت دریافت پیشنهاد مورد انتظار از این باشگاه اسپانیایی، اجازه جدایی امباپه را صادر خواهد کرد.

اما پیشنهاد اول رئال مادرید به پاری سن ژرمن برای جذب امباپه ۱۷۰ میلیون یورو بود که با پاسخ رد باشگاه فرانسوی روبرو شد. اما به نظر می رسد که رئال مادرید ساعاتی پیش پیشنهاد ۱۷۰ به علاوه ۱۰ میلیون یورویی خود را به PSG ارائه داده است.

در همین ارتباط ساعاتی پیش خوزه فلیکس دیاز، خبرنگار معروف اسپانیایی و همچنین مارکا مدعی شدند که کار انتقال کیلیان امباپه به رئال مادرید تمام شده و پاری سن ژرمن آخرین پیشنهاد لوس بلانکوس را پذیرفته است. این در حالی است که البته منبع فرانسوی RMC این موضوع را تکذیب و اعلام کرده که پاری‌سن‌ژرمن همچنان در حال فکر روی این پیشنهاد است.

کیلیان امباپه در یک قدمی رئال مادرید

۲۵۸ ۴۱

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا