استانها

آسفالت ۲۵ محور روستایی استان آذربایجان‌غربی در ۵ ماهه اول سال جاری

به گزارش سیلاد آذربایجان‌غربی، صادق پورجعفر صادقی‌پور معاون فنی و راه‌های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی با اعلام این خبر گفت: تا پایان مردادماه سال جاری ۲۵ محور روستایی در سطح استان آسفالت شده و عملیات آسفالت ریزی در سطح استان همچنان ادامه دارد.

وی افزود: ۵۰ کیلومتر از محور های روستایی استان در این ۲۵ روستا از نعمت آسفالت بهره مند شده اند و پیش بینی می شود تا پایان فصل کاری بتوانیم، ۱۱۵ کیلومتر دیگر را آسفالت کنیم که این مقدار در مقایسه با سال گذشته ۷ درصد افزایش خواهد داشت.

به گفته این مقام مسئول ۲۳ کیلومتر از محور های مواصلاتی در استان نیز توسط خیرین جاده ساز در حال اجرا ست و در آینده نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.

صادقی پور خاطر نشان کرد: با اقدامات انجام گرفته در حوزه معاونت روستائی بیش از ۹۰ درصد محور های روستایی بالای ۲۰ خانوار در سطح استان از نعمت آسفالت بهره مند شده‌اند که در این ضمینه شهرستان چهاربرج با صد در صد اجرای آسفالت محورهای روستایی در رتبه اول استان قرار گرفته است و امید داریم امسال بتوانیم جشن آسفالت را در شهرستان نقده نیز برگزار کنیم تا این شهرستان نیز در حوزه محورهای روستایی بی نیاز از آسفالت شود.

مجله خبری سیلاد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا