ورزش

گل‌محمدی: صحبت در مورد مشکلات مدیریتی فایده‌ای ندارد

به گزارش خبرگزاری سیلاد؛ یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از بازی با گل‌گهر در هفته چهارم لیگ برتر اظهار داشت: من هم به نوبه خودم از طرف خودم و بچه ها درگذشت احسانی راد را خدمت خانواده وی و هواداران تسلیت می‌گویم. هر بازی ما شبیه یک فینال است و با توجه به دیدار قبلی که نتیجه خوبی نگرفتیم انگیزه بیشتری برای کسب سه امتیاز داریم.

وی ادامه داد: مقابل تیمی بازی داریم که می‌تواند یکی از مدعیان قهرمانی باشد، از لحاظ بازیکن، مربی و امکانات آنها شرایط خیلی خوبی دارند که می‌توانند مکمل هم باشند و تیم خوبی را تشکیل داده‌اند. پس از دیدار با آلومینیوم با توجه به فشردگی مسابقات فرصت آنچنانی برای تمرین کردن نداشتیم و بیشتر بحث ریکاوری و کارهای تاکتیکی است.

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: باید سعی  کنیم که خود را زود پیدا کنیم و شرایط بهتری داشته باشیم. باید بیشتر تمرین کنیم تا هم بازی خوبی انجام بدهیم و هم نتیجه خوبی کسب کنیم. کسب سه امتیاز با توجه به حساسیت دیدار با  گل‌گهر خیلی برای ما مهم است و باید برای رسیدن به آن بیشتر تلاش کنیم. 

گل‌محمدی در مورد اینکه پرسپولیس در بازی با فولاد نشان داد می‌تواند باخت به الهلال را فراموش کند و آیا پس از باخت با آلومینیوم این اتفاق مقابل گل‌گهر تکرار خواهد شد توضیح داد: اگر بتوانیم از شکست درس گرفته و نقاط ضعف خود را پیدا کنیم می‌تواند به تیم کمک شود. سال گذشته هم مقابل آلومینیوم شکست خوردیم اما پس از آن واکنش خیلی خوبی داشتیم و پس از آن ۶ برد پشت سر هم به دست آمد. اکنون هم می‌توانیم چنین وضعیتی داشته باشیم به این شرط که بیشتر انرژی گذاشته و تمرکز داشته باشیم تا نقاط ضعف‌مان برطرف شود.این موضوع بیشتر بستگی به خودمان دارد مشکلاتی داریم اما باید آنها را با تلاش بیشتر برطرف کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه آیا پس از باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه برنامه‌ای برای جذب بازیکن خارجی دارد پاسخ داد: پنجره ما فعلا بسته است اما طبق صحبت صدری تا شنبه یا یکشنبه باز می‌شود، البته تاریخ نقل و انتقالات فردا تمام خواهد شد و فرصتی برای جذب بازیکنی که در شرایط بازی باشد و کیفیت خوبی نیز داشته باشد نداریم. باید تلاش کنیم تا نقطه ضعف‌مان برطرف شود. اگر بخواهیم بازیکن خارجی جذب کنیم باید کیفیت داشته باشد و بتواند به پرسپولیس کمک کند. جذب بازیکن خارجی این شرایط را می‌طلبد.

 وی در خصوص تداوم بلاتکلیفی مدیریتی و انتخاب نشدن مدیرعامل باشگاه گفت: فردا بازی داریم و علاقه‌مندیم تمرکز ما روی شرایط مسابقه باشد اما همه ما و هواداران می‌دانیم مشکلات مدیریتی وجود دارد. این موضوع در حیطه اختیارات من نیست و هر چه درباه‌اش صحبت کنیم فایده‌ای ندارد. خود مسؤولان باید نسبت به آن واکنش بهتری نشان بدهند تا بتوانند مشکلات را برطرف کنند. بارها درباره این موضوع صحبت کرده‌ایم و دیگر درست نیست در موردش حرف بزنیم.

گل محمدی در خصوص اینکه با توجه به شکست پرسپولیس مقابل آلومینیوم آیا در دیدار با گل‌گهر شاهد تغییر در ترکیب این تیم خواهیم بود گفت: سال گذشته سه مهره اصلی خود را از دست دادیم که به جز شهریار مغانلو سایر نفرات سال‌ها در پرسپولیس بودند. این بازیکن هم با وجود شرایط سختی که در ابتدای کار داشت در ماه‌های پایانی حضورش در پرسپولیس خیلی جا افتاد.تغییرات زیادی داشته‌ایم و بازیکنان زیادی پس از قهرمانی ما در نقل و انتقالات جابه‌جا شدند و بازیکنان جدیدی به پرسپولیس آمدند که احتیاج به زمان بیشتری دارند.

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: همانگونه که نفرات قبلی نیاز به زمان داشتند بازیکنان جدید هم برای هماهنگ شدن و بیشتر درک کردن شرایط تیم زمان می‌خواهند. جایی هم باید تاوان ناهماهنگی داده شود. مشکلی هم که وجود دارد شاید به خاطر همین ناهماهنگی است. تنها کاری که باید انجام بدهیم اعتماد بیشتر به بازیکنان است و باید تمرینات بیشتر و تمرکز بهتری داشته باشیم. این مسائل می‌تواند به پرسپولیس کمک کند باید از بازیکنانی که برای تیم تلاش می‌کنند حمایت بیشتری شود. از طرفی مشکلات باشگاه رفع شود تا بازیکنان از لحاظ روحی روانی مشکلی نداشته باشند.کارمان سخت است اما امیدوارم چنین مسائلی رقم بخورد. باید با کار و تمرکز بیشتر این شرایط را به وجود آوریم.

وی در خصوص بسته نماندن دروازه تیمش در سه هفته ابتدایی لیگ برتر و اینکه آیا دلیل این موضوع ناهماهنگی بین بازیکنانش است توضیح داد:‌شرایط ثبات بستگی به خیلی مسائل دارد بخشی از آن مربوط به مسائل روحی روانی، داشتن تمرکز و امکانات است. همه این مسائل وجود دارد اما خودم هم باید برای هماهنگ‌تر کردن بازیکنان تلاش بیشتری کنم که البته با توجه به فشردگی مسابقات کارمان سخت است. باید از همه روزهایی که در اختیار داریم برای هماهنگی بیشتر بازیکنان استفاده کنیم، وقتی تیم گل می‌خورد همه ما مقصر هستیم و باید زیر بار مسؤولیت برویم. تلاش می‌کنیم این ضعف‌ها را هر چه زودتر برطرف کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه آیا احتمال دارد در بازی فردا هم از سعید آقایی از ابتدای بازی استفاده کند عنوان کرد :‌در مورد  این بحث‌ها اجازه بدهید کادر فنی تصمیم‌گیری کند. در مورد اینکه چه بازیکنی در چه پستی بازی کند فقط کادر فنی تصمیم‌گیرنده است اما امیری و آقایی هر وقت در پست‌های خود بازی کردند موفق بودند.هر دو بازیکن می‌توانند به پرسپولیس کمک کنند، باید به جلو برویم تا بیشتر در مورد این مسائل صحبت کنیم.

وی در خصوص آخرین وضعیت امید عالیشاه و سیامک نعمتی گفت:  فعلا هر دو بازیکن مصدوم هستند و باید ببینیم در تعطیلات وضعیت آنها چگونه می‌شود. امیدوارم هر چه سریع‌تر مصدومیت آنها برطرف شو،د نعمتی و عالیشاه مهره‌های مهمی برای ما هستند  اما  در بازی فردا هر دو بازیکن را در اختیار نداریم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا تعطیلات پس از هفته چهارم لیگ برتر می‌تواند به این تیم در بهتر شدن شرایطش کمک کند اظهار داشت: سه بازیکن ما باید به تیم ملی بروند و این مشکلات هم وجود دارد. اگر تعطیلاتی داشتیم که می‌توانستیم با حضور تمام بازیکنان تمرینات بهتری انجام بدهیم شرایط بهتر می‌شد اما مجبوریم این نفرات را در اختیار تیم ملی قرار بدهیم. البته می‌توان از این فرصت برای بهتر شدن وضعیت تیم و رفع نقاط ضعف خوب استفاده کرد.

۲۵۸ ۴۱

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا