استانها

وزیر کشور در ساری: توسعه متوازن در استانها اولویت اصلی برنامه دولت است

به گزارش سیلاد از مازندران، احمد وحیدی صبح امروز پنجشنبه در بدو ورود به مازندران در فرودگاه دشت ناز ساری اظهار داشت: امیدواریم وظایف خودمان را برای مردم دلاور شهید پرور و ولایت مدار استان به درستی انجام بدهیم.

وی افزود: در سفر امروز به استان مازندران ضمن دیدار با نماینده محترم ولی فقیه در استان ،از آقای حسین زادگان استاندار قبلی استان نیز تجلیل می شود و آقای حسینی پور نیز به عنوان استاندار جدید استان معرفی می شوند.

  وزیر کشور همچنین قبل از حضور در جلسه تکریم و معارفه استاندار مازندران با آیت الله لائینی نماینده ولی فقیه در استان دیدار کرد.

وزیر کشور به همراه استاندار جدید مازندران دقایقی پیش در گلزار شهدای ساری حضور یافت و به مقام والای شهدا ادای احترام کرد

سید محمود حسینی‌پور روز یکشنبه ۱۶ آبان در جلسه هیات دولت به ریاست آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی به عنوان استاندار مازندران در دولت سیزدهم معرفی شد.

حسینی‌پور متولد ۱۳۴۷ و اصالتا اهل بلده شهرستان نور است. وی با مدرک کارشناسی علوم سیاسی و کارشناسی ارشد حقوق عمومی در مسئولیت‌های مختلف ملی مانند ریاست مرکز پیگیری‌های ویژه دادستانی کل کشور، دستیار ویژه و دبیر شورای راهبردی سازمان بازرسی کل کشور، رئیس هیأت تخلفات اداری دیوان محاسبات کشور و دبیری شورای هماهنگی دستگاه‌های نظارتی کشور حضور داشت.

احمد حسین‌زادگان که امروز در مراسم معارفه حسینی‌پور کرسی استانداری مازندران را به او تحویل می‌دهد از هفتم آبان ۱۳۹۷ پس از انتصاب محمد اسلامی استاندار اسبق مازندران به عنوان سرپرست وزارت راه و شهرسازی سرپرستی این استانداری را تحویل گرفت و یک ماه بعد یعنی از هفتم آذر ۱۳۹۷ رسما به عنوان استاندار مازندران معرفی شد و بیش از ۳۵ ماه در این مسئولیت خدمت کرد.

۴۸

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا