ورزش

مسعود شجاعی خبر از بازگشت به تیم ملی داد!

به گزارش خبرگزاری سیلاد؛ یکی از بزرگ‌ترین نقل و انتقالات پیش از آغاز بیست و یکمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران، انتقال مسعود شجاعی بعد از حضور پر سر و صدا در تراکتور به نساجی مازندران بود؛ آن‌هم در شرایطی که شجاعی مدتی را در تبریز به عنوان مربی تجربه کرده بود اما دوست داشت تا برای نساجی در لیگ برتر به میدان برود.

مسعود شجاعی که نیمی از ۳۷ سالگی خود را هم گذرانده، قراردادی دو ساله را باشگاه نساجی به امضا رساند و به نظر می‌رسد بعد از این‌که قراردادش به پایان برسد، برای خداحافظی از مستطیل سبز تصمیم بگیرد.

البته شجاعی هنوز امیدها و انگیزه‌های زیادی برای فوتبالش دارد، او درباره احتمال بازگشتش به تیم ملی و خداحافظی از فوتبال گفته بود:  صدرصد همه تلاش خودم را می‌کنم؛ سعی می‌کنم تا روزی‌که بتوانم مفید باشم، بازی کنم و امسال حس می‌کنم سال فوق‌العاده‌ای را پشت سر خواهم گذاشت و به تیم ملی برمی گردم.

جالب آن‌که مسعود شجاعی درباره واکنش به سوالی درباره این‌که دوست دارد مقابل کدام بازی خداحافظی برای او برگزار شود، پاسخ داد: خیلی سخت است و واقعا نمی‌دانم اما باشگاهی مثل اوساسونا.

اوساسونا اسپانیا باشگاهی است که مسعود شجاعی در روزهای اوج فوتبالی‌اش پنج سال در آنجا بازی کرد و سابقه ۱۰۰ بار پوشیدن پیراهن این باشگاه اسپانیایی را در کارنامه خود دارد.

۲۵۶ ۲۵۱

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا