واکنش ژاوی به شایعه بازگشت به بارسلونا

 واکنش ژاوی به شایعه بازگشت به بارسلونا

مدیران بارسلونا شب گذشته و پس از شکست ۰-۱ این تیم در برابر رایو وایکانو بالاخره تصمیم به اخراج رونالد کومان گرفتند.

بسیاری معتقد بودند که این سرمربی هلندی پس از نتایج فاجعه‌بار فصل جدید که باعث شده بارسلونا با تنها ۱۵ امتیاز از ۱۰ بازی در رده نهم جدول رده‌بندی لالیگا قرار بگیرد، باید بسیار زودتر از هدایت بارسلونا کنار گذاشته می‌شد.

سرجی بارخوان از سوی مدیران باشگاه بارسلونا به عنوان سرمربی موقت این تیم انتخاب شده اما گفته می‌شود که توافق‌های نهایی با ژاوی هرناندز انجام شده و مذاکرات با مدیران باشگاه السد برای رسیدن به توافق و جدایی این سرمربی اسپانیایی از این تیم در حال انجام است.

این در حالی است که بعضی از منابع خبری مدعی شده‌اند که این ستاره سابق باشگاه بارسلونا ملاقاتی را با مدیران السد برگزار کرده تا به آنها اعلام کند که دوست دارد از این تیم جدا شده و هدایت تیم سابقش را برعهده بگیرد و این جلسه نیز نتایج خوبی را در پی داشته است.

اما مسئله زمان‌بندی نهایی جدایی او از السد چرا که این تیم قصد ندارد اجازه جدایی سرمربی خود پیش از سوم نوامبر (دوازدهم آبان) را صادر کند و این یعنی بارسا بازی چهارمش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان برابر دیناموکیف را نیز باید با حضور سرجی بارخوان روی نیمکت برگزار کند.

در همین حال، ژاوی امروز کنفرانس خبری را پیش از بازی بعدی السد برگزار کرد. در این جلسه خبرنگاری از او درباره احتمال حضورش روی نیمکت بارسلونا سوال کرد و این ستاره سابق اسپانیا پاسخ داد:« تمام تمرکز من روی السد است و من نمی‌خواهم درباره هیچ موضوع دیگری در حال حاضر صحبت کنم.»

۲۵۸ ۲۵۱

تبلیغات دیجی کوله

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

0 دیدگاه

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.