نامه لبنانی‌ها به AFC برای حضور تماشاگران‌شان مقابل ایران

 نامه لبنانی‌ها به AFC برای حضور تماشاگران‌شان مقابل ایران

به گزارش خبرگزاری سیلاد؛ به نقل از سایت کوره، دولت لبنان موضع خود را درباره حضور تماشاگران در بازی حساس تیم ملی فوتبال این کشور برابر ایران در چارچوب گروه A مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در قاره آسیا اعلام کرد.

دولت لبنان به نمایندگی از سوی نجیب میقاتی (نخست‌وزیر) و جورج کالاس (وزیر ورزش) از طریق فدراسیون فوتبال این کشور نامه‌ای به AFC نوشتند و در آن موافقت خود را با حضور تماشاگران در دیدار با ایران اعلام کردند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا پیش از این با توجه به رویدادهای اخیر لبنان خواهان تشدید اقدام‌های امنیتی برای دیدار با ایران شد. انتظار می‌رود AFC  با توجه به تعهد دولت لبنان با حضور ۶۰ درصدی هواداران فوتبال این کشور در ورزشگاه برای بازی با ایران موافقت کند.

لبنان روزهای ۲۰ و ۲۵ آبان برابر ایران و امارات در چارچوب مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در گروه A قاره آسیا بازی خواهد کرد.

در جدول رده‌بندی گروه A مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در قاره آسیا ایران با ۱۰ امتیاز صدرنشین است. کره جنوبی (هشت امتیاز)، لبنان (۵ امتیاز)، امارات (سه امتیاز)، عراق (سه امتیاز) و سوریه (یک امتیاز) هم رتبه‌های دوم تا ششم جدول را در اختیار دارند.

بیشتر بخوانید: تعویق چندباره اعلام رأی پرونده ویلموتس

۲۵۳ ۲۵۱

تبلیغات دیجی کوله

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

0 دیدگاه

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.