افشاگری جالب یکی از بازیکنان استقلال علیه مددی/ منتظر بود مصاحبه کنیم تا جریمه‌ کند

 افشاگری جالب یکی از بازیکنان استقلال علیه مددی/ منتظر بود مصاحبه کنیم تا جریمه‌ کند

خبرورزشی –

از احمد مددی حالا باید به‌عنوان مدیرعامل سابق استقلال یاد کنیم. هفته گذشته مددی از سمت مدیرعاملی این باشگاه استعفا داد و شب گذشته از سوی وزارت ورزش مصطفی آجورلو به عنوان مدیر عامل جدید انتخاب شد.

همان اندازه که طرفداران این تیم طی هفته‌ها و ماه‌های اخیر با انتقادهای خود خواستار برکناری مددی از مدیرعاملی استقلال بودند، بازیکنان این تیم نیز در این مدت هیچ‌گاه نتوانستند در اظهارات خود در گفت‌وگو با رسانه‌های مختلف آن‌طور که باید و شاید حرف دل‌شان را زده و به مدیریت باشگاه و عملکرد مددی انتقاد کنند.

در این مدت اخیر برخی بازیکنان داخلی و خارجی ازجمله رشید مظاهری، فرشید اسماعیلی و حتی هروویه میلیچ به همین دلیل در رابطه با همکاری خود با باشگاه استقلال دچار مشکلاتی شدند و با کوچک‌ترین صحبتی علیه مدیریت به جرایم تنبیهی مالی در کمیته انضباطی این باشگاه محکوم شدند و حتی در نمونه‌های مشابه از برخی از آنها به دادسرای عمومی شکایت شد که این موضوع در تاریخ فوتبال ایران و شاید جهان کم‌سابقه است.

عصر روز گذشته با یکی از بازیکنان این تیم تماس برقرار کرد تا درخصوص آخرین اوضاع و احوال این باشگاه و حاشیه‌های پیرامون آن با او به صحبت بپردازد. او که اتفاقا بازیکن خوش‌صحبتی نیز محسوب می‌شود و معمولا تقاضای خبرنگاران را برای مصاحبه می‌پذیرد ترجیح داد فعلا نامی از وی نبریم.

این بازیکن با بیان اینکه هنوز تکلیف مدیریت باشگاه استقلال مشخص نشده و باید این اتفاق هرچه سریع‌تر رخ دهد، اظهار داشت: «همان‌طور که خودتان می‌دانید هنوز خبری از پذیرش رسمی استعفای احمد مددی نیست و او نیز منتظر است تا ما مصاحبه کنیم تا با کسر قرارداد، ما را جریمه مالی کرده و مابقی پول‌مان را ندهد، ترفندی که در همه این مدت حضور در باشگاه به کار بست تا از قراردادها کم کند!»

وی درباره اینکه شنیده می‌شود آجرلو قرار است مدیرعامل استقلال شود و اینکه آیا صحبتی در این خصوص خواهد داشت یا خیر، گفت: «اجازه بدهید اول این اتفاق بیفتد و سپس ما صحبت می‌کنیم و مطالبات‌مان را بعدا بازگو خواهیم کرد تا قبل از اینکه این اتفاق بیفتد صحبت کردن در این خصوص فایده‌ای ندارد و درواقع در این خصوص به وقتش صحبت خواهیم کرد.»

تبلیغات دیجی کوله

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

0 دیدگاه

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.