استانها

ابراز امیدواری عضو شورای شهر کرج به تسریع در توسعه و خدمات رسانی شهری

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ «مریم قهرمانی صارم» افزود: یکی از نگرانی‌ها و دغدغه‌های این‌جانب دچار شدن مدیریت شهری به آفت روزمرگی و غافل بودن از اقدامات زیرساختی و عمرانی است.

وی که به همراه رئیس‌ کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای شهر و مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری از روند پیشرفت پروژه تقاطع ماهان-آزادی بازدید کرد، بر ضرورت ایجاد کلکتور جمع‌آوری آب‌های سطحی در بلوار ماهان تأکید کرد.

وی بزرگ‌ترین چالش پیش روی این پروژه قطع شدن مسیر کلکتور در ادامه کانال بلوار ماهان است که قطعاً در اولین بارندگی مشکلاتی را فراهم می‌آورد.

قهرمانی صارم گفت: فارغ از معارضات ایجادشده اعم از تأسیسات زیرزمینی و اینکه این تقاطع روگذر را به زیرگذر تبدیل کرده است، بهره‌برداری و سرعت بخشیدن به پایان این پروژه شهر را به تکمیل پازل مسیری موازی با خیابان شهید بهشتی نزدیک می‌کند.

نایب رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر کرج بابیان اینکه در حال حاضر بخشی از این پروژه توسط پیمانکار و بخشی توسط سازمان عمران در حال انجام است، گفت: بازدید مستمر از پروژه‌ها و رصد پیشرفت فیزیکی بی‌تردید بر رفع موانع ادامه عملیات اجرایی مؤثر است.

قهرمانی صارم تأکید کرد: با اتمام مشکلات مالی پیش روی شهرداری، همراهی شورای اسلامی شهر می‌تواند روش‌های جذب درآمد و تعریف پروژه‌های زیرساختی برای شهر را به همراه داشته باشد.

۴۸

نمایش بیشتر

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا