اقتصاد

چاپ روی بشقاب

همچنین این محصول می تواند گزینه ای خاص با شعار تبلیغاتی برای هدیه به کارمندان، همکاران و هدیه تبلیغاتی برای مشتریان خاص نیز در نظر گرفته شود. چیزی که لازم است بدانید این است که در روش چاپ سابلیمیشن روی بشقاب و پیش دستی طرح یا عکس مورد نظر بر روی سطح وسط بشقاب یا پیش دستی قابل چاپ می باشد و امکان چاپ تمام صفحه و چاپ بر روی لبه های بشقاب مقدور نیست. اکثر مواقع بشقاب های مورد استفاده در روش چاپ سابلیمیشن بصورت طرح دار و گرد اما در طرح های متنوع موجود می باشند و اندک بشقاب های سفید ساده در بازار موجود می باشند. در این روش از چاپ روی بشقاب فقط امکان استفاده از بشقاب های مخصوص این روش ممکن است به این دلیل که ظروف مختص چاپ سابلیمیشن با مواد خاصی پوشانیده می شوند که رنگ چاپ به خورد سطح بشقاب برود.

از ویژگی های مثبت و قابل توجه چاپ به این روش را می توان امکان سفارش تک و همچنین قیمت ارزان و کیفیت چاپ را نام برد. بدانید که با گذشت زمان رنگ چاپ شده بر روی بشقاب در اثر شستشو نسبت به روز نخست کم رنگ تر می شود و طرح چاپ شده مادام العمر نمی باشد. از موارد استفاده دیگر این تابلو بشقاب های بی نظیر می توان به استفاده آنها به عنوان لوح های یادبود با نوشته و پیام های خاص نیز اشاره کرد. بسیاری از هنرمندان و مجموعه داران که به برگزاری نمایشگاه ها و گالری های هنری می پردازند از سفارش دهندگان خاص ما می باشند و برای زیبایی و خاص شدن هرچه بیشتر محیط گالری خود از این محصولات استفاده می کنند.

در ادامه این مطلب می توان به لیوان سفارشی هم اشاره داشت. لیوان های سفارشی یا همان ماگ به گونه ای می باشند که می توان آنها را با هر طرح و پس زمینه ای انتخاب کرده و یا در مواردی هم می توان روی لیوان یا ماگ سفید ساده هم عکس مورد نطرتان را برای چاپ سفارش دهید. این موارد در مورد تیشرت هم صدق می کند. بدین صورت که خرید تیشرت با طرح دلخواه را به راحتی انجام دهید. طرح مورد نظرتان را انتخاب می کنید و با انتخاب تیشرت مورد نظرتان با جنس های مختلف، سفارش چاپ طرح را می دهید. با استفاده از سفارش آنلاین همه این موارد هم در زمان صرفه جویی کرده اید و هم به دور از ترافیک و در هر ساعت و موقعیتی از شبانه روز می توانید کالایتان را خریداری کرده و به سرعت به آن دسترسی پیدا کنید.

۲۱۲۱

نمایش بیشتر

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا