اقتصاد

برترین برنامه های کودک فانتزی در زیر دریا

برنامه های کودک فانتزی که راجع به دریاها و اقیانوس ها ساخته شده است همیشه پر بیننده بوده اند. از جانداران عجیب و غریب و متفاوت زیر دریا گرفته تا داستان هایی که در آن اعماق در حال وقوع است برای بینندگان دوست داشتنی و سرگرم کننده است. کارتون ها و انیمیشن های بسیاری که مرتبط با زندگی آبی و جانداران دریایی هستند ساخته شده است که از میان آن ها می توان به باب اسفنجی، انیمیشن لوکا و کارتون بازگشت به دریا را نام برد که در آپارات کیدز در دسترس شما قرار دارند و می توانید آن ها را مشاهده کنید. در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم.

کارتون باب اسفنجی از بهترین برنامه های کودک فانتزی ساخته شده مرتبط با دریا

انیمیشن باب اسفنجی شلوار مکعبی از بهترین انیمیشن های ساخته شده است که درباره ی زندگی یک اسفنج دریایی بامزه و ساده لوح است که با دوستان دریایی خود در زیر آب زندگی می کنند. این انیمیشن از کارتون های کمدی و خنده دار است و حتی بزرگسالان نیز از دیدن این برنامه لذت می برند. پیام های بسیاری از جمله ارزش نهادن بر دوستی، از خودگذشتگی و هم دلی در این کارتون در قسمت های متنوع قابل مشاهده است. ارتباطی که بین باب اسفنجی و دوستانش وجود دارد آموزنده و تاثیرگذار است. این اسفنج مهربان هیچ زمانی در کمک کردن به دیگران کوتاهی نمی کند.

داستان این انیمیشن درباره ی باب است که در شهر بیکینی باتم زندگی می کند و در یک رستوران آشپز است. باب اسفنجی دو دوست دریایی دارد که یکی از آن ها ستاره ی دریایی صورتی رنگ و مهربان اما ساده لوحی به نام پاتریک است که از این دوستی خوشحال است و دیگری اختاپوس بی حوصله و خسته ای که تمایلی به دوستی با باب اسفنجی و پاتریک ندارد. این انیمیشن بسیار شیرین، جذاب و سرگرم کننده است. از دیدن باب اسفنجی در آپارات کیدز پشیمان نخواهید شد.

برای تماشای انیمیشن باب اسفنجی بر روی لینک زیر کلیک کنید:

https://www.aparatkids.com/tag/spongebob/%D۸%B۳%D۸%B۱%DB%۸C%۲۰%D۸%A۷%D۹%۸۶%DB%۸C%D۹%۸۵%DB%۸C%D۸%B۴%D۹%۸۶%۲۰%D۸%A۸%D۸%A۷%D۸%A۸%۲۰%D۸%A۷%D۸%B۳%D۹%۸۱%D۹%۸۶%D۸%AC%DB%۸C

برترین برنامه های کودک فانتزی در زیر دریا

انیمیشن لوکا، از دیگر مثال های برنامه های کودک در زیر دریا

کارتون لوکا درباره دو موجود دریایی است که درباره ی زندگی انسان ها کنجکاوند و در مورد آن جستجو و کاوش می کنند. آن ها در نزدیکی یک روستای ایتالیایی، در آب زندگی می کنند. این داستان سرگرم کننده مضامینی هم چون دوستی، شجاعت و کنجکاوی و جستجو گری را به چالش می کشد. در این برنامه دوستی و لوکا و آلبرتو را می بینیم که ناگسستنی و ارزشمند است. این برنامه ی کودک مناسب سنین بالای ۶ سال است. یکی از نکات مهمی که می توان در حین تماشا کردن این کارتون با فرزند خود صحبت کنید و به مباحثه بپردازید، ارزش گذاشتن به افراد بدون توجه به این که که هستند و چه پیشینه ای دارند، می باشد. در بخش های مختلفی از این کارتون می بینیم که در صورتی که احتیاط نکنیم دچار آسیب دیدگی جسمی می شویم. همان طور که در صحنه های مختلفی با پریدن از صخره ها، درگیری با نوجوانان، دوچرخه سواری و انجام دیگر فعالیت ها کاراکترها دچار اسیب دیدگی می شوند.

همان طور که گفته شد انیمیشن لوکا در ایتالیا اتفاق می افتد. یکی از قوانینی که برای لوکا که از پدر و مادری زاده شده است که موجودات آبی بوده اند این است که به اندازه ی کافی از سطح آب دور بماند زیرا نزدیک شده به سطح خطرناک است. لوکا در سطح آب به انسان تبدیل می شود. در یکی از روزها که آلبرتو را می بیند که در ساحل است، به آب نزدیک می شود و به انسان تبدیل می شود. در این زمان دوستی بین آلبرتو و لوکا شکل می گیرد. وقتی پدر و مادر لوکا می فهمند که لوکا به سطح آب نزدیک شده است و با یک انسان در حال وقت گذرانی است، او را تهدید می کنند که به اعماق اقیانوس ها فرستاده خواهد شد. پس از آن لوکا که بسیار ترسیده است با آلبرتو به نزدیک ترین شهر فرار می کنند. ادامه ی داستان را می توانید با دیدن انیمیشن لوکا در آپارات کیدز دنبال کنید.

بازگشت به دریا، از سرگرم کننده ترین انیمیشن های دریایی

این انیمیشن زیبا و جذاب از انیمیشن های دریایی است که درباره ی زندگی یک ماهی پرنده و ورزشکار است. این برنامه ی کودک فانتزی مناسب کودکان و نوجوانان بالای ۵ سال است. در این برنامه کوین (ماهی پرنده که نقش اصلی این کارتون است) توسط دوستان و اطرافیانش به دلیل قدرت و توانمندی که دارد مورد احترام و توجه واقع شده است اما پدرش به او توجهی نمی کند. این مسئله باعث اختلافاتی بین کوین و پدرش شده است. مشابه کارتون در جستجوی نمو، بین کوین و پدرش جدایی می افتد زیرا او در یک تور ماهیگیری گیر می افتد و وارد مخزن نگه دارنده ی ماهی در یک رستوران چینی می شود. کوین و دوستانی که در آن مخزن زندانی شده اند می دانند که سرنوشت نهایی آن ها قرار گرفتن بر روی یک بشقاب و در شکم انسان گرسنه ای فرو رفتن است. پس باید از آن جا فرار کنند و خود را نجات دهند.

کوین از قدرت هایی که دارد در رهبری استفاده می کند و از خود و سایر ماهی های گیر افتاده در آن نگه دارنده محافظت می کند. در این بین از پسر مرد رستوران دار که او نیز دچار درگیری ها و اختلاف نظرهایی با پدر خود است برای رهایی از این مخمصه کمک می گیرد. در این انیمیشن با اتفاقات هیجان انگیزی مواجه خواهید شد و بدون شک از دیدن آن لذت خواهید برد. برای دیدن انیمیشن بازگشت به دریا می توانید به آپارات کیدز مراجعه کنید.

۲۱۲۱

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا