اقتصاد

پیش‌ بینی قیمت دلار ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ / دلار بر موج کاهشی سوار شد؟

پیش‌ بینی قیمت دلار ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ / دلار بر موج کاهشی سوار شد؟

به گزارش سیلاد،قیمت دلار در پنجمین روز معاملاتی هفته با کاهش ۷۵۰ تومانی همراه شد.

تجارت نیوز در خبری نوشت:نوسان این اسکناس در کانال‌های ابتدایی کریدور ششم، معامله‌گران را محتاط کرده است. اسکناس آمریکایی روز چهارشنبه در پله هفتم کانال اول از کریدور ششم معامله شد.

سیگنال اخبار به بازار خط می‌دهد

بررسی میدانی خبرنگار تجارت‌نیوز از بازار ارز نشان می‌دهد که خرید و فروش در بازار پابرجاست؛ اما فشار فروش بیش از خرید دلار است. برخی معامله‌گران دست از مبادله کشیده‌اند و انتظار خبرهایی خوبی را می‌کشند که معاون بین‌الملل بانک مرکزی در خصوص آزادسازی برخی منابع ارزی مسدود شده ایران داد. فعالان بازار ارز معتقدند این بار سیاست‌گذار با سیگنال اخبار قصد ایجاد روند نزولی قیمت و برگشت دلار به کریدور پنجم را دارد.

کارشناسان اقتصادی کف قیمت اسکناس دلار را در ماه‌های خرداد و تیر محدوده ۵۸ هزار تومان عنوان و پیش‌بینی می‌کنند در صورتی که هفته آینده دلار در پله‌های ابتدایی کریدور ششم معامله شود، احتمال برگشت قیمت این اسکناس به کریدور پنجم بالاست.

روند قیمت ارزهای مهم الاکلنگی شد

قیمت درهم روز چهارشنبه با کاهش ۱۸۰ تومانی بازگشایی شد و به کانال ۱۶ هزار تومانی برگشت. این اسکناس با رقم ۱۶ هزار و ۹۰۰ تومان بسته شد. قیمت تتر، ۵۰۰ تومان کاهشی شد و با رقم ۶۲ هزار و ۴۰۰ تومان معامله شد.

قیمت پوند انگلیس نسبت به آخرین معامله روز سه‌شنبه هزار و ۴۰۰ تومان کاهش داشت و روی رقم ۷۷ هزار و ۱۰۰ تومانی ایستاد. یورو با یک پله کاهش و افت هزار و ۵۰۰ تومانی با رقم ۶۵ هزار و ۸۹۰ تومانی بسته شد.

گفتنی است اسکناس و حواله دلار روز چهارشنبه تغییر قیمت نداشت. اسکناس دلار با رقم ۴۴ هزار و ۳۱۴ تومان و حواله دلار با رقم ۴۱ هزار و ۳۷۶ تومان عرضه شد.

۲۱۷

مجله خبری سیلاد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا