ورزش

مظفری‌زاده: نیمکت تیم با یحیی ارتباطی نداشت

مظفری‌زاده: نیمکت تیم با یحیی ارتباطی نداشت

به گزارش خبرگزاری سیلاد؛ سعید مظفری‌زاده پس از پایان دیدار تراکتور و استقلال با تساوی بدون گل اظهار داشت: بازی حساسی برای هر دو تیم بود. بچه‌های ما در کار تیمی خوب عمل کردند و تمرکز داشتند و در نیمه دوم و به خصوص ۲۰ دقیقه آخر فشار آوردند و موقعیت‌های خوبی خلق کردند اما متاسفانه توپ‌هایمان تبدیل به گل نشد و به مساوی رسیدیم. امیدوارم که بتوانیم در بازی‌های آینده نتایج بهتری کسب کنیم.

به نقل از ورزش سه او درباره ناراحتی هواداران تراکتور و بدرفتاری آنها با تماشاگران استقلال عنوان کرد: من بدرفتاری از هواداران‌مان ندیدم و نمی‌توانم در این باره اظهارنظر کنم. هواداران ما واقعا خونگرم و خوب هستند و در شلوغ‌ترین بازی‌ها آمدند و با نظم و انضباط استادیوم را ترک کردند. ما از آنها ممنونیم که همیشه پشتیبان تیم ما هستند و من امروز مورد خاصی ندیدم.

مدیر تیم تراکتور در خصوص صحنه مشکوکی که در محوطه جریمه استقلال رخ داد، گفت: وقتی کنار زمین و روی نیمکت هستی، خیلی به صحنه‌ها مسلط نیستی. نمی‌توانم اظهارنظری کنم.

او همچنین درباره صحنه برخورد مهرداد محمدی و شجاع خلیل‌زاده عنوان کرد: ما در حال رسیدگی به مصدومیت یکی از بازیکنان‌مان بودیم و ندیدم اما شدت برخورد از اتفاقی که روی صورت شجاع افتاد، مشخص بود. او هم پارگی لب داشت و هم لق شدن دندان اما صحنه را ندیدم.

مظفری‌زاده در خصوص مصدومیت صفا هادی توضیح داد: صفا یک کشیدگی خفیف در تمرین پیدا کرد که پزشکان تشخیص دادند باید استراحت کند تا آسیب‌دیدگی‌اش بدتر نشود، چون ما بازی‌های حساسی در جام حذفی و لیگ برتر داریم.

وی در پاسخ به اینکه آیا تعویض‌ها با نظر حمید مطهری انجام می‌شد یا یحیی گل‌محمدی با نیمکت در ارتباط بود، گفت: آقای مطهری در کنفرانس مطبوعاتی هم گفتند مسئولیت فنی تیم را بر عهده دارند و کنار زمین هستند و نسبت به مسائل تیم مشرف هستند.

مظفری‌زاده در واکنش به اینکه به نظر می‌رسید عسگری با ایرپاد در ارتباط بود، عنوان کرد: من متوجه چنین چیزی نشدم.

۲۵۷ ۲۵۱

مجله خبری سیلاد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا