جامعه

قتل زن ٨٢ ساله و سرقت طلاهای او در این شهر

قتل زن ٨٢ ساله و سرقت طلاهای او در این شهر

به گزارش سیلاد در تحقیقات مقدماتی معلوم شد که سارق یا سارقان به‌زور وارد خانه مقتول شده و پس از قتل او طلا و جواهرش را به سرقت برده‌اند.

همشهری نوشت: شواهد به‌دست‌آمده در صحنه جنایت نشان می‌داد که عامل جنایت با انگیزه سرقت وارد خانه زن سالخورده شده است. کارآگاهان جنایی با استفاده از سرنخ‌ها در حال تحقیق در این‌ باره به شواهدی دست یافتند که نشان می‌داد ۲سارق خشن در حال ورود به شیراز هستند و به این ترتیب، هر دو نفر به شکلی غافلگیرانه دستگیر شدند.

سردار رهام‌بخش حبیبی، فرمانده انتظامی استان فارس درباره جزئیات این پرونده گفت: مأموران پلیس آگاهی استان فارس موفق شدند در کمتر از ۱۰روز عامل جنایت و همدستش را شناسایی کنند. کارآگاهان پلیس آگاهی استان و شهرستان‌های خرمبید و آباده با هماهنگی قضایی و اقدامات فنی موفق شدند سارق به عنف و همدستش را در ورودی شیراز دستگیر کنند و آنها پس از انتقال به پلیس آگاهی و در بازجویی اولیه به سرقت به عنف همراه با قتل زن ۸۲ساله در آباده اقرار کردند.

متهم به قتل و همدستش که از سارقان حرفه‌ای هستند در بازجویی‌های تخصصی به ۶فقره سرقت به عنف در شهرستان‌های خرمبید و آباده اعتراف کردند. به‌گفته او، متهمان برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند و تلاش‌ برای دستگیری مالخران ادامه دارد.

مجله خبری سیلاد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا