ورزش

توقف آبی‌ها در تبریز؛ صدر از دست می‌رود؟

توقف آبی‌ها در تبریز؛ صدر از دست می‌رود؟

به گزارش خبرگزاری سیلاد؛ تیم‌های فوتبال تراکتور تبریز و استقلال از ساعت ۱۷ امروز (چهارشنبه) در چارچوب هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

ترکیب تراکتور: حسین پورحمیدی، مهدی شیری، عارف آقاسی، شجاع خلیل‌زاده، محمد نادری، ریکاردو آلوز، سیدمهدی حسینی، گوستاوو واگنین، مهدی هاشم‌نژاد، رحمان جعفری و امیرارسلان مطهری.

ترکیب استقلال: محمدرضا خالدآبادی، ایمان سلیمی، محمدحسین مرادمند، روزبه چشمی، صالح حردانی، ابوالفضل جلالی، مهرداد محمدی، آرش رضاوند، زبیر نیک‌نفس، گوستاوو بلانکو و جلال‌الدین ماشاریپوف.

داور: پیام حیدری

دقیقه ۷: پاس عمقی خوبی به مهرداد محمدی رسید و این بازیکن می‌توانست دروازه تراکتور را باز کند ولی توپ را جایی زد که پورحمیدی حضور داشت و آن را دور کرد.

دقیقه ۲۲: محمدی با برخورد با بازیکن تراکتور اولین کارت زرد بازی را به نام خود ثبت کرد.

دقیقه ۳۵: مهدی حسینی به دلیل حرکت خطرناک با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه ۶۲: استقلال طی یک دقیقه فشار خود را به روی دروازه تراکتور افزایش داد که آبی ها از موقعیت های نصف و نیمه خود استفاده نکردند.

دقیقه ۶۵: ارسال مهدی شیری به روی دروازه با ضربه سر امیرحسین حسین زاده همراه شد که توپ از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۶۹: استقلال در گوشه محوطه جریمه صاحب یک ضربه کاشته شد که شلیک تماشایی مهرداد محمدی به تیرک افقی دروازه برخورد کرد و به بیرون رفت.

دقیقه ۷۵: شوت زمینی و کم جان گوستاوو واگنین را خالدآبادی به خوبی مهار کرد.

دقیقه ۸۰: تراکتور دو فرصت بسیار خوب گلزنی داشت. ابتدا شوت عبدی را مرادمند با تکل دیدنی دفع کرد و در ادامه حسین زاده نتوانست در دهانه دروازه از توپ ارسالی استفاده کند و خالدآبادی آن را مهار کرد.

۲۵۸ ۲۵۸

مجله خبری سیلاد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا