ورزش

بزرگ‌ترین انتقال تاریخ والیبال ایران!

بزرگ‌ترین انتقال تاریخ والیبال ایران!

به گزارش خبرگزاری سیلاد؛ پوریا حسین خانزاده ستاره بیست و یک ساله والیبال ایران که در دو سال گذشته از بهترین‌های لیگ برتر بود با عقد قراردادی راهی تیم لوبه یکی از بهترین تیم‌های حاضر در سوپر لیگای ایتالیا خواهد شد.

به نقل از ورزش سه پوریا حسین خانزاده که در پست دریافت کننده قدرتی توپ می‌زند حالا باید برای قرارگیری در ترکیب اصلی تیم لوبه با ستاره هایی همچون الکساندر نیکولوف و ماتیا بوتولو رقابت کند.

لوبه در فصل آینده با تغییرات بسیار زیادی روبه‌رو خواهد شد که مهم‌ترین آن رفتن لوسیانو دچکو پاسور آرژانتینی از این تیم است. همچنین جیامپائولو مدی جایگزین لورنزو بلنجینی به‌عنوان سرمربی این تیم شده است. ایوان زایتسف سرشناس که فصل قبل در پست دریافت کننده قدرتی در لوبه بازی می‌کرد از این تیم جدا شد تا یکی از رقبای پوریا حسین خانزاده در این تیم کم شود.

پوریا حسین خانزاده دومین بازیکن ایرانی تاریخ این تیم است، پیش از او امیر غفور در سال ۲۰۲۰ در این تیم حضور داشت که کرونا حضور او را در این تیم نیمه تمام گذاشت. حالا می‌توان گفت که خانزاده به همراه غفور صاحب تاریخی‌ترین انتقال والیبال ایران خواهند بود.

حسین خانزاده هم‌اکنون در اردوی تیم ملی والیبال است و خود را برای لیگ ملت‌های والیبال آماده می‌کند تا با درخشش خود ایران را به المپیک برساند. تیم لوبه در این فصل در جایگاه نه‌چندان خوب پنجم قرار گرفت و این‌بار امیدوار است با ستاره ایرانی خود دوباره به مقام قهرمانی سوپر لیگای ایتالیا برسد. لوبه در فصل آینده باید در کاپ اروپا دومین سطح از مسابقات باشگاهی اروپا بازی کند و در لیگ قهرمانان اروپا غایب بزرگ این تورنمنت است.

از افتخارات لوبه می‌توان به دو قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا، هفت قهرمانی لیگ، هفت قهرمانی جام حذفی، چهار قهرمانی سوپرکاپ، یک قهرمانی جام باشگاه های جهان و چهار قهرمانی چلنج کاپ اروپا اشاره کرد که نشان می‌دهد پوریا حسین خانزاده راهی تیمی بزرگ شده است و باید از این فرصت به خوبی استفاده کند.

۲۵۷ ۲۵۱

مجله خبری سیلاد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا