ورزش

۶ پیشنهاد اروپایی برای لژیونر استقلالی/عکس

به گزارش خبرگزاری سیلاد، اللهیار صیادمنش مهاجم ایرانی تیم فوتبال فنرباغچه است که به صورت قرضی در تیم زوریا لوهانسک اوکراین بازی می‌کند. قرارداد قرضی صیادمنش با زوریا در نقل و انتقالات زمستانی امسال به پایان می‌رسد.

هنوز مشخص نیست صیادمنش به کارش در زوریا ادامه می‌دهد و یا به فنرباغچه بازمی گردد. گفته می‌شود فنرباغچه مبلغ ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار یورو را برای فعال کردن بند خرید دائمی صیادمنش در نظر گرفته است و زوریا از نظر مالی قادر به تامین این مبلغ نیست.

این در حالی است که درخشش صیادمنش در سه مسابقه اخیر زوریا با به ثمر رساندن چهار گل، دوباره توجهات را به این مهاجم ایرانی جلب کرده است و خبرهایی در خصوص وضعیت او و پیشنهاداتش منتشر می‌شود.

روزنامه A Spor ترکیه در بخش تصویری اخبار خود اعلام کرد باشگاه‌های اندرلخت بلژیک، مون‌پلیه و بوردو فرانسه، تورینو ایتالیا، آیندهوون هلند و شاختار دونتسک اوکراین به جذب این مهاجم علاقه مند هستند.

این در حالی است که در آستانه نقل و انتقالات تابستانی گذشته هم خبرهای زیادی از علاقه تیم‌های اروپایی به جذب صیادمنش مطرح شد اما در نهایت هیچکدام از این خبرها رنگ واقعیت به خود نگرفت. باید دید با نزدیک شدن به نقل و انتقالات زمستانی و درخشش صیادمنش، آیا سرانجام این مهاجم ۲۰ ساله فوتبال ایران می‌تواند انتقال بزرگی را در اروپا به نام خود ثبت کند یا خیر.

۶ پیشنهاد اروپایی برای لژیونر استقلالی/عکس

۲۵۶ ۲۵۱

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا