استانها

۳۳درصد جوازهای تاسیس یزد مربوط به صنایع نساجی است

به گزارش خبرگزاری سیلاد از یزد، «محمدرضا علمدار یزدی» با اشاره به اینکه آمار پروانه های تاسیس صادر شده برای واحدهای دارای پیشرفت فیزیکی بالای ۲۰ درصد در استان یزد به یک هزار و ۵۵۷ مورد رسیده است، اظهار کرد: بیشترین میزان این پروانه‌ها مربوط به صنایع نساجی و پوشاک است.

وی عنوان کرد: ۳۳ درصد پروانه های صادر شده در این بخش مربوط به صنایع نساجی و پوشاک است به نحوی که تا پایان مهرماه سال جاری، ۵۱۱ واحد در این حوزه پروانه تاسیس دریافت کرده‌اند.

علمدار یزدی ادامه داد: میزان سرمایه‌گذاری ثابت در این واحدها ۵۳۲۰۷ میلیارد ریال است که این میزان ۲۱.۸ درصد سرمایه گذاری ثابت واحدهای دارای پیشرفت فیزیکی بالای ۲۰ درصد است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد عنوان کرد: ۲۲.۲ درصد پروانه های تاسیس صادر شده برای واحدهای دارای پیشرفت فیزیکی بالای ۲۰ درصد نیز مربوط به صنایع شیمیایی و سلولزی است به نحوی که ۳۴۶ واحد در این بخش پروانه تاسیس دریافت کرده اند.

 علمدار یزدی ادامه داد: صنایع معدنی همچنین صنایع فلزی و برق هر کدام با ۱۸.۹ درصد در رتبه های بعدی قرار گرفته اند به نحوی که ۲۹۵ واحد در حوزه صنایع معدنی و ۲۹۴ واحد نیز در حوزه صنایع فلزی و برق تا پایان مهرماه امسال، جواز تاسیس دریافت کرده اند.

۴۶

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا