عمومی

گشایش تمام گردش‌های ترافیکی تقاطع سه‌راه باقرشهر

به گزارش خبرنگار شهری سیلاد: «مسعود حق لطفی» سرپرست سازمان مهندسی و عمران شهر تهران طی بازدید میدانی که معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از کارگاه پروژه احداث تقاطع سه‌راه باقرشهر داشت اعلام کرد: با تأکید معاونت فنی و عمرانی شهرداری بر تسریع اقدامات باقی‌مانده این پروژه اثرگذار ترافیکی طی یک بازه زمانی قرار شد ، مجموعه گردش‌های ترافیکی تقاطع وارد عملیات نهایی شود.

 وی بابیان آنکه نصب دیواره‌ها در دوربرگردان شمال به شمال تقاطع سه‌راه باقرشهر به همراه سایر اقدامات تکمیلی همچون نصب قرنیز و سر شمع‌ها ادامه دارد، از زیرسازی مسیر دوربرگردان جنوب به جنوب با استفاده از بتن غلتکی خبر داد و گفت: نصب دیواره‌های این دوربرگردان نیز ظرف روزهای آینده به پایان می‌رسد و شرایط فنی برای اجرای عملیات روسازی فراهم خواهد شد

سرپرست سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، در خصوص زیرگذر تقاطع غیرهمسطح سه راه باقرشهر که امکان ترددهای شرق به غرب و غرب به شرق در محل تقاطع را فراهم می‌سازد، از اجرای زیرسازی مسیر، نصب دیواره‌ها و نیز حفاری جهت نصب پایه‌های روشنایی خبر داد و گفت: روسازی این مسیر ظرف روزهای آینده آغاز خواهد شد.

گفتنی است طرح احداث تقاطع غیرهمسطح بلوار علامه عسگری با جاده قدیم قم، علاوه بر یک پل روگذر جنوب به غرب، شامل یک زیرگذر رفت و برگشت (شرق به غرب و غرب به شرق) و ۲ دوربرگردان جنوب به جنوب و شمال به شمال است. آنچه اسفندماه سال ۱۳۹۷ در قالب فاز نخست پروژه تحویل شهروندان شد، شامل پل روگذر جنوب به غرب و پل کندروی شمال به جنوب تقاطع (سقف زیرگذر) بود. پیشرفت عملیات اجرایی فاز دوم پروژه به مرز ۹۵ درصد رسیده است.

انتهای پیام/


مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا