عمومی

کشف ۳۳۰ میلیارد ریالی کالای قاچاق از یک تریلی/ راننده دستگیرشد

سردار حمید هداوند جانشین فرمانده انتظامی پایتخت در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی سیلاد از کشف ۳۳۰ میلیارد ریالی کالای قاچاق از یک تریلی خبر داد.

سردار هداوند در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان ری در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز و کنترل خودروهای عبوری محورهای مواصلاتی به شهرستان ری به یک تریلی مشکوک شده و خودرو را برای بررسی بیشتر توقیف کردند که در بازرسی از خودرو، ۲ دستگاه تجهیزات پزشکی، ۶۲ دستگاه اکسیژن ساز، ۴۶۰ عدد انواع دوربین مداربسته حرفه ای، ۴۴ هزار و ۷۴۰ انواع البسه و پوشاک و یک دستگاه تلویزیون قاچاق فاقد بارنامه و مجوزهای قانونی کشف کردند که ارزش ریالی کالای قاچاق کشف شده توسط کارشناسان مربوطه ۳۳۰میلیارد ریال برآورد شد.

جانشین رئیس پلیس تهران به دستگیری راننده خودرو اشاره و تصریح کرد: متهم دستگیر شده به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

سردار هداوند خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه فعالیت غیرمجاز و قاچاق توسط افراد سودجو، موضوع را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.

انتهای پیام/ 

 

 


مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا