ورزش

ژاوی به دنبال بازگرداندن یک هم‌تیمی قدیمی دیگر به بارسلونا

به گزارش خبرگزاری سیلاد، دو منبع خبری انگلیسی مدعی شدند که ژاوی هرناندس سرمربی جدید تیم فوتبال بارسلونا قصد دارد تیاگو آلکانتارا را به این تیم برگرداند. سایت‌های اسکای اسپورت و لیورپول اکو هر کدام در گزارش‌هایی جداگانه مدعی شده‌اند که ژاوی قصد دارد هم‌تیمی سابقش را که اکنون برای لیورپول توپ می‌زند، متقاعد کند تا دوباره پیراهن بارسلونا را بپوشد.

بارسایی‌ها بعد از انتصاب ژاوی به‌عنوان سرمربی، دنی آلوز دفاع راست برزیلی سابق خود را به این تیم برگرداندند و حالا می‌خواهند همین کار را در مورد آلکانتارای ۳۰ ساله تکرار کنند که سال ۲۰۱۳ بارسلونا را به مقصد بایرن مونیخ ترک کرد. این در حالی است که بارسلونا در حال حاضر هافبک‌هایی مانند سرخیو بوسکتس، فرنکی دی‌یونگ، نیکو و گاوی دارد. ظاهراً ژاوی ترجیح می‌دهد که به بازیکنانی باتجربه برای نجات دادن بارسلونا از بحران فعلی اعتماد کند.

برخلاف دنی آلوز، جذب تیاگو آلکانتارا برای بارسلونا آسان نیست، چرا که این بازیکن اسپانیایی با لیورپول قرارداد دارد. تیاگو سال ۲۰۲۰ با لیورپول قراردادی چهار ساله منعقد کرد. او سال ۲۰۰۵ به عضویت باشگاه بارسلونا درآمد و پس از سه فصل حضور در تیم جوانان این باشگاه، به تیم بارسلونا B رفت و یک سال بعد اولین بازی‌اش برای تیم اصلی باشگاه را انجام داد.

۲۵۶ ۲۵۱

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا