ورزش

وقتی نیمار اشک پسر ۱۱ ساله را در آورد/عکس

برونینیو پسر ۱۱ ساله برزیلی یکشنبه هفته گذشته به سوژه رسانه های برزیلی تبدیل شد.

او در دربی سانتوس برابر پالمیراس به دلیل درخواست پیراهن جایلسون دروازه بان پالمیراس مورد آزار و توهین هواداران سانتوس قرار گرفت. برونینیو خود هوادار سانتوس است ولی درخواست او برای سانتوسی ها غیرمعقول بود و انتشار تصاویری از توهین ها به او با انتقاد رسانه ها همراه شد. سانتوس در زمین خود برابر دشمنش ۰-۲ شکست خورده بود و هوادارانش بسیار عصبانی بودند.

وقتی نیمار اشک پسر 11 ساله را در آورد/عکس

در جریان نشست خبری چهارشنبه گذشته تیته سرمربی تیم ملی برزیل، او به مساله برونینیو اشاره کرد و از او خواست تا به کمپ تمرینی سلسائو در آکادمی پالمیراس بیاید. برزیل در این محل خود را برای بازی برابر آرژانتین مهیا می کند.

برونینیو دیروز در حالی که پیراهن سانتوس را به تن داشت، همراه با پدرش در کمپ تمرینی برزیل حاضر شد و توانست با ستاره های ملی پوش کشورش دیدار کند. ملاقات با نیمار الگوی برونینیو برای او از همه خاص تر بود. نیمار خود سال ها برای سانتوس بازی می کرد. در این ملاقات نیمار پیراهن امضا شده برزیل را به پسر ۱۱ ساله هدیه داد.

وقتی نیمار اشک پسر 11 ساله را در آورد/عکس

وقتی نیمار اشک پسر 11 ساله را در آورد/عکس

پدر برونینیو در مصاحبه با نشریه لانس و در مورد دیدار با نیمار گفت:« هیجان انگیز و غیر قابل توصیف بود. پسرم بارها نیمار را در آغوش گرفت و گریه کرد و توضیح حس و حال مان غیرممکن است. به نظر غیر واقعی می آید و نتوانسته ام باورش کنم. ۱۰هزار سال دیگر نیز نمی توانم این اتفاق را باور کنم.

نمی توانم خوب توضیح بدهم ولی این همه عشق و هیجانی که نیمار نثار پسرم کرد، بسیار بزرگ بود و حالا هوادار شماره یک او هستیم. آنقدر هیجان زده بودیم که متوجه نشدیم دوربین ها در حال ضبط این اتفاق هستند. ما در حال حرف زدن بودیم که نیمار وارد شد و به قدری شوکه بودیم که یادمان رفت با او عکس بگیریم. به در نگاه می کردیم که نیمار از پشت سرمان وارد شد.»

وقتی نیمار اشک پسر 11 ساله را در آورد/عکس

برونینیو قرار است از ژانویه به تیم زیر ۹ سال سانتوس اضافه شود و هدف او تبدیل شدن به یک فوتبالیست حرفه ای است. او پس از اتفاقات هفته قبل در دربی، با پیام های حمایتی زیادی از سراسر برزیل روبرو شده و بسیاری از فوتبالیست حرفه ای و حتی پله سلطان فوتبال نیز سعی کردند آن خاطره تلح را از ذهن او پاک کنند.

۲۵۱ ۲۵۱

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا