ورزش

نوراللهی و قایدی زیر ذره‌بین/عکس

تیم فوتبال شباب الاهلی دبی شب گذشته در هفته نهم لیگ برتر امارات میهمان اتحاد کلباء بود که این بازی با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

احمد نوراللهی و مهدی قائدی دو بازیکن سابق سرخابی ها و عضو تیم ملی کشورمان برای شباب الاهلی بازی کردند ولی موفق به گلزنی نشدند تا تیمشان با دیدار تساوی زمین را ترک کند.

با نگاه به عملکرد این دو ستاره ایرانی در این بازی متوجه می شوید هر دو عملکرد خوبی داشتند. نوراللهی در این بازی جزو بازیکنان برتر میدان بود چون وظیفه خود را به نحو احسن انجام داد.

نوراللهی و قایدی زیر ذره‌بین/عکس

ستاره سابق سرخ پوشان پایتخت ۹۰ دقیقه بازی کرد. هر چند نوراللهی موفق به گلزنی و دادن پاس گل نشد ولی با نگاه به آمارش جزو ۳ بازیکن برتر شباب الاهلی بوده است.

هافبک تیم ملی کشورمان در میانه زمین موفق ظاهر شد و ۷۱ درصد پاس هایش به مقصد رسید که برای یک هافبک این آمار خوبی است. او تنها یک بار فرصت شوت زنی به دروازه اتحاد کلباء را داشت ولی موفق به گلزنی نشد.

نوراللهی و قایدی زیر ذره‌بین/عکس

مهدی قائدی که در دو دیدار گذشته دقایق کمتری بازی کرده بود ولی در این دیدار فرصت بیشتری برای عرض اندام داشت و تا دقیقه ۷۳ در زمین حضور داشت.

ستاره ریز نقش سابق آبی های پایتخت در این بازی تلاش زیادی کرد تا برای تیمش گلزنی کند. او ۳ بار شانس خود را برای باز کردن دروازه رقیب امتحان کرد ولی در تمام موارد ناموفق بود. یک شوت او به درون چارچوب راه یافت که دروازه بان آن را دفع کرد. یک شوت او از طریق مدافعان بلوکه شد و یک شوتش نیز به خارج از چارچوب بود.

قائدی در این بازی در پاسکاری ها عملکرد خوبی داشت و موفق شد ۸۳ درصد پاس هایش را به مقصد برساند. در نهایت این ستاره با کسب ۷ امتیاز از ۱۰ جزو بازیکنان خوب میدان بود.

نوراللهی و قایدی زیر ذره‌بین/عکس

اما احمد نوراللهی یک بار دیگر جزو ۳ بازیکن برتر تیمش انتخاب شد و با کسب ۷.۴ امتیاز در جمع ۶ بازیکن برتر میدان قرار گرفت.

۲۵۲ ۲۵۲

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا