عمومی

نظر چمران درباره کتابخانه‌های پایتخت/ لزوم توجه بیشتر به میزان مطالعه و کتابخوانی

به گزارش خبرنگار شهری سیلاد، مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران در صحن امروز شورای شهر ضمن گرامیداشت روز میلاد حضرت امام حسن عسگری (ع) اظهار داشت:‌ان‌شاءالله پیرو مکتب ولایت و به جد و صداقت راهشان را کامل ادامه دهیم و ان‌شاءالله خداوند این توفیق را نصیب ما می‌فرماید.

وی افزود: ۲۴ آبان فردا روز کتاب و کتابخوانی است که البته در مکتب و کشور ما جایگاه خاصی برای این مسأله ایجاد شده و انشاءالله در کل میزان مطالعه و کتابخوانی نیز شرایط بهتری حاصل شود.

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: قبلا چند مصوبه در حمایت از کتاب، کتابفروشی و کتابخوانی بود و در شوراهای سابق که فعالیت داشتیم این موضوع مورد توجه قرار داشت.

چمران گفت: کتابخانه‌های شهرداری نسبت به دستگاه‌های دیگر مانند کتابخانه‌های وزارت ارشاد بیشتر و غنی‌تر است و در برخی ایام حتی شبانه‌روزی فعالیت داشت و ساعت کار آنها فراتر بود تا مطالعه‌کنندگان فرصت بیشتری برای مطالعه داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین فردا ۲۴ آبان روز جهانی دیابت و نیکوکاری است که البته در کشور ما مردم در حوزه نیکوکاری پیشتاز بوده و هستیم و بسیاری از مسائل کشور را با نیکوکاری مدنظر قرار داده‌ایم و ان‌شاءالله توفیقات بیشتر هم حاصل خواهد شد.

انتهای پیام/


مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا