عمومی

نامگذاری جدید کوچه و معابر تهران به نام شهدا تصویب شد

به گزارش خبرنگار شهری سیلاد، صورتجلسه کمیسیون نامگذاری و تغییر نام اماکن و معابر عمومی شهر تهران امروز در صحن شورای شهر مورد بررسی اعضا قرار گرفت و نامگذاری معابری در شهر تهران به نام شهدا تصویب شد.
 
بر همین اساس بن بست بی نام به نام شهید حسین مرادی در لویزان در مطنقه ۴،بن بست بی نام  به نام شهید مجتبی فرحزادی در کوچه استخر در فرحزاد ‏در منطقه ۲ وخیابان جدیدالاحداثی دربلوار معلم در منطقه ۱۸ به نام شهدای ارسباران نام گذاری شد.

کوچه میلان ۱۴ در شهرک ولیعصر به نام شهید جعفر شعاعی
پل بی نام در منطقه ۵ به نام شهید گیورگیزیان، کوچه لاله دوم در منطقه ۴ به نام شهید احمد گلبان با حفظ شماره، کوچه گاز به نام ایراندخت در خیابان شهید مخبری منطقه ۵،کوچه چهارم به نام شهید محسن متین جو با حفظ شماره در دهکده المپیک،کوچه مشهور به نام شهید محمد عبداللهی در منطقه ۷ نام گذاری شد.

همچنین کوچه بی نام به گل زنبق در خیابان قزوین در منطقه ۱۱،کوچه نهم با حفظ شماره به نام شهید محمد حیدریان واقع در بزرگراه آیت الله هاشمی در منطقه ۵،کوچه هنرستان به نام شهید ناصر کمانی در منطقه ۴،کوچه چهاردهم شرقی با حفظ شماره به نام شهید امرالله انصاری در منطقه ۴،کوچه بیمه به نام مرحوم محمدرضا مقدسی واقع در خیابان استاد نجات الهی در منطقه ۷ تصویب شد.

انتهای پیام/
 


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا