استانها

مصدومیت شدید هم یل کشتی ایران را متوقف نکرد

سینا طالبوند مربی جوان و با دانش تیم ملی کشتی فرنگی ایران و مربی استعدادیاب امین میرزازاده در گفت و گو با خبرنگار سیلاد گفت:امین میرزازاده کشتی گیر سنگین وزن ایران در مسابقات زیر ۲۳ سال جهانی صربستان در حالی موفق به شکست تمامی حریفان خود شد که میرزازاده با وجود مصدومیت،پا به عرصه مسابقات گذاشته بود.

طالبوند در ادامه گفت:در حین مسابقات و در کشتی مقابل حریف روس به دلیل فشار زیاد مچ پای دیگر میرزازاده نیز دچار آسیب دیدگی شدید شد و هر دو مچ پای امین به شدت آسیب دید.

مربی تیم ملی ایران و امین میرزازاده بیان کرد:حریفان میرزازاده در ادامه که متوجه مصدومیت وی شده بودند قصد داشتند با فشار زیاد و جابجایی های حین مبارزه مصدومیت میرزازاده را به جایی برسانند که قادر به ادامه مسابقات نباشد.

وی اضافه کرد:مصدومیت و تورم در ناحیه هر دو پای میرزازاده به حدی بود که پهلوان میرزازاده حتی در پوشیدن کفش های ورزشی هم دچار مشکل شده بود.

طالبوند در پایان گفت:میرزازاده با غیرت و تعصب مثال زدنی و البته با دعای خیر مردم و لطف خدا توانست بر تمامی حریفان غلبه و بر سکوی اول جهان تکیه بزند و این موفقیت بزرگ را به میرزازاده و جامعه ورزشی ایران تبریک و تهنیت عرض مینمایم.

۴۶

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا