ورزش

مخالفت با حضور یک چهره مطرح در پرسپولیس

باشگاه مس رفسنجان طی بیانیه ای اعلام کرد مسئولین یکی از باشگاه‌های پرطرفدار پایتخت نشین برای حضور علی علیزاده معاون فنی و فعلی باشگاه مس رفسنجان که در سال‌های اخیر به عنوان یکی از مدیران این تیم کار می کند برای پست معاونت فنی این باشگاه پایتخت نشین پیشنهاد داده اما مسئولین و هیات مدیره باشگاه مس رفسنجان به شدت با این انتقال مخالفت و ضمن عذرخواهی اعلام کرده‌اند که به هیچ وجه اجازه نخواهند داد علی علیزاده از باشگاه مس رفسنجان جدا و به تیم دیگری منتقل شود.

اما علیزاده از کدام تیم پیشنهاد دریافت کرد؟

شنیده های ما حاکی از آن است که معاون فعلی مس توسط چند نفر به صدری پیشنهاد شد و قرار بود او جانشین ابراهیم شکوری در پرسپولیس شود و در پست معاونت اجرایی مشغول به کار شود اما بعد از تماس پرسپولیسی‌ها با مدیران مس، آنها مخالفت خود را با حضور معاون خود در پرسپولیس اعلام کردند.

علیزاده که سابقه بازی هم برای پرسپولیس و هم برای استقلال را در کارنامه دارد بعد از پایان فوتبالش وارد عرصه مدیریتی شد.

طی چند وقت گذشته علیرضا امامی فر هم برای پست معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس کاندیدا بود و حتی صحبت‌هایی هم با مدیران پرسپولیس انجام داد ولی توافقی حاصل نشد.

بعد از جدایی شکوری از پرسپولیس، مدیران این تیم به دنبال استفاده از یک فرد مطمئن و ترجیحا فوتبالی در پست معاونت اجرایی هستند.

۲۵۷ ۲۵۱

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا