عمومی

قدردانی از اقدام خودجوش دو پاکبان متعهد و دلسوز منطقه ۱۴

به گزارش خبرنگار شهری سیلاد: «محمدامین سالاری پور» شهردار منطقه در روند بازدیدهای مستمر از محله‌ها، کاملاً اتفاقی با «غلامحسین آشکاری» و «داوود چرمی»؛ کارگران زحمتکش خدمات شهری که به صورت انفرادی و خودجوش جدا از شیفت کاری نهر محله پرستاررا پاکسازی و لایروبی می‌کردند روبه روشد.

شهردار منطقه ۱۴ در این دیدار سرزده از ایشان دعوت کرد در جلسه شورای معاونین شرکت کنند و با معرفی آن‌ها در این جلسه به عنوان افراد متعهد و دلسوز، از آن‌ها قدردانی کرد.

سالاری پور با اشاره به زحمات شبانه‌روزی کارگران خدمات شهری در مجموعه شهرداری گفت: کارگران در صف اول جبهه خدمت‌رسانی هستند، ازاین‌رو نظافت، پاکیزگی و بهداشت عمومی محیط شهر مدیون خدمات این قشر زحمتکش است.

وی با تأکید بر اهمیت رضایتمندی شهروندان دارالمؤمنین، یادآور شد: معمولاً مردم شهرداری را از دریچه خدمت‌رسانی در سطح شهر می‌بینند و ارزش‌گذاری می‌کنند ازاین‌رو ارائه خدمات بهینه به شهروندان ضروری است

شهردار منطقه ۱۴ خطاب به دوکارگرمنتخب، آن‌ها را مایه آبرو و عزت شهرداری منطقه ۱۴ دانست و در راستای تکریم و ارج نهادن به تلاش‌های بی‌وقفه این پرسنل خدمات شهری، با اهدای لوح تقدیر و هدیه از تعهد و مسئولیت‌پذیری آن‌ها قدردانی کرد.

انتهای پیام/


مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا