ورزش

صدری: نماینده ۵۰ میلیون هوادار هستم/ روش مدیریتی‌ام متفاوت است

به گزارش خبرگزاری سیلاد؛ مجید صدری رئیس هیئت مدیره و سرپرست باشگاه پرسپولیس در برنامه گفتگوی ویژه خبری شرکت کرد و در حالی کنار مصطفی آجورلو مدیرعامل استقلال حضور داشت، به سوالات پیرامون ماجرای مجوز حرفه‌ای پاسخ داد:

 نگرانی هواداران به پایان رسید
تشکر می‌کنم برای این اتفاق مهمی که امروز افتاد و یک نگرانی شدیدی که هواداران داشتند به پایان رساندیم. دوستان خیلی تلاش کردند همانطور که آقای آجورلو هم فرمودند. جا دارد تشکر کنیم از همه کسانی که در این حوزه به ما کردند. جناب آقای دکتر سجادی، آقای علینژاد، آقای عزیزی خادم، آقای بهاروند، آقای سهیل مهدی و همه عزیزانی که واقعا وقت گذاشتند و یک معضلی را حل کردند.

 فرمها را از ۶ شهریور پر کردیم
ما شروع پر کردن فرم شش شهریور بود. در این مدت فرمها را کامل می‌کردیم و از همین زمان شش شهریور فرمها را بارگذاری کردیم.

کمیته بدوی نقص پرونده ما را اعلام نکرد
نکته ای که وجود دارد این است که در ما در اکثر کمیته‌ها، مثلا معیارهای ورزشی از هر ۹ معیار همگی تائید شد، از ۱۹ معیار ساختاری همگی تائید شد. ما همه قراردادهای کادرفنی و بازیکنان را دادیم ترجمه شود و این‌هم را هم انجام دادیم. بالاخره ای اف سی یک سری شاخص را مشخص کرده که فدراسیون، سازمان لیگ و کمیته حرفه‌ای بر اساس آن از ما مدرک می‌خواهند. اتفاقی که سال پیش می‌افتاد، مدارک ناقص را ای اف سی رد و اعلام می‌کرد که کامل کنید. اما امسال این اتفاق رخ نداد. ما امسال توانستیم مدارک را ارسال کنیم و نظر کمیته بدوی را جلب کردیم. اما آنها به ما اعلام نکردند که کدام قسمت ناقص است.

 نواقص را باید به خودمان اعلام کنید [پس از اینکه اولیایی گفت که آقای صدری کم لطفی نکنید]
من فکر کنم خیلی از مطالبی که ما می‌توانیم باهم صحبت کنیم، مختص به مصاحبه نباشد. ما دم دست هستیم و هر مدرکی که از ما خواستید را داده بودیم. به ما یک نامه محرمانه دادند و گفتند از طرف کمیته بدوی رد شدید. ما حقمان است که بدانیم در کدام مورد رد شدیم و این را باید به خودمان اعلام می‌کردید. ما حتی در سامانه هم دیدیم که ننوشته Reject و نوشته Pending.

تمام درخواستها را در زمان لازم انجام دادیم
من نماینده چندین میلیون هستم و باید بگویم که شما نقص ما را باید به خودمان اعلام کنید. شما باید دل هواداران ما را در نظر بگیرید، ورزش برای صلح و دوستی است و شما نباید دل هواداران ما را برنجانید. ما در تایم مشخص، تمام این فرمایشات آقای اولیایی را انجام دادیم. اگر ایرادی هم باشد قطعا برطرف می‌کنیم.ما مالیاتمان از سال ۱۳۸۰ است که آقای اولیایی بر مسند کار بود.

آقای اولیایی شما از ایران دور هستید؟
من وقتی صحبتهای شما (اولیایی) را شنیدم، حس کردم که شما از ایران دور هستید. شما مطالبی را اعلام کردید که نه در حد و نه در شان شما بود که هواداران ما را نگران کنید. حرف من پوپولیستی نیست و حرف واقعی می‌زنم. ما قول دادیم نواقص را برطرف کنیم و بخشی از آن را هم فرستادیم. ما یک سری حقایق را می‌گوییم.

از حضور کنار تیم لذت می‌بریم
هر مدیری یک روشی دارد. ما تفویض اختیار کردیم و فکر می‌کنم در ۱۰ سال اخیر مربی مثل آقای گل‎محمدی نداریم. بنده روش مدیریتی ام متفاوت است و وقتی کنار تیم هستیم، لذت می‌بریم.

 هر سال نباید دنبال اسپانسر باشیم
یک نکته‌ای که وجود دارد این است که ما اگر دنبال حرفه‌ای شدن هستیم، در دنیای امروز فوتبال به عنوان یک صنعت مطرح می‌شود. فوتبال باید بتواند مخارج خودش را دربیاورد. کاری که وظیفه ماست، این است که زیرساختهای درآمدی باشگاه را فراهم کنیم. چه ۵۰۰ میلیارد و چه ۱۰۰ میلیارد؛ چرا ما هر سال باید دنبال یک اسپانسر باشیم؟ حالا بعد از اینکه بیاید، عملکردش خوب باشد یک طور رفتار می‌شود و اگر عملکردش بد باشد هم طوری دیگر. همه کسانی که می‌توانند در این حوزه کمک کنند، باید وارد کار بشوند.

درآمد از تبلیغات محیطی باید بر اساس هوادار باشد
درباره دور زمین یا هر مبحث دیگری باید این نکته را بگویم. ممکن است تا پیش از این قانونی وجود داشته و ما صحبتهایی را با آقای عزیزی خادم انجام دادیم. ما خواهان این هستیم که تبلیغات دور زمین را به ما بدهند و هر تیمی به میزان هوادارش درآمد کسب خواهد کرد. ما به شدت دنبال تبلیغات محیطی هستیم.

۲۵۱۲۵۶

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا