ورزش

شروع پرقدرت ساحلی‌بازان

به گزارش خبرگزاری سیلاد؛ مسابقات جام بین قاره‌ای فوتبال ساحلی به میزبانی امارات از امروز(سه‌شنبه) در شهر دوبی آغاز شد و تیم ملی ایران از ساعت ۱۹:۳۰ اولین دیدار خود در این رقابت‌ها به مصاف پاراگوئه رفت که در پایان با نتیجه ۸بر ۶ پاراگوئه را شکست داد.

گفتنی است شاگردان عباس هاشم‌پور در گروه B با تیم‌های روسیه، ژاپن و پاراگوئه هم‌گروه است. روسیه و ژاپن حدود دو ماه قبل فینال جام جهانی فوتبال ساحلی را برگزار کردند. هم‌چنین در گروه A تیم‌های امارات، پرتغال، اسپانیا و سنگال رقابت خواهند کرد.

تیم ملی ایران به عنوان مدعی عنوان قهرمانی در این مسابقات حاضر است کهساحلی بازان ایران در ادوار گذشته این مسابقات ۳ بار قهرمان جهان شده‌اند که از این حیث با برزیل و روسیه برابری می‌کنند.

تیم ملی ایران به علت نتایج ضعیف در سال ۲۰۱۹ در مسابقات قهرمانی فوتبال ساحلی آسیا و ناکامی در صعود به جام جهانی ۲۰۱۹ٰ در دوره اخیر جام جهانی در روسیه هم غایب بود چرا که کنفدراسیون فوتبال آسیا به علت شیوع ویروس کرونا، از برخورداری مسابقات انتخابی خودداری کرد و سه تیم برتر آسیا بر اساس نتایج سه دوره گذشته را به جام جهانی روسیه اعزام کرد که در نتیجه ایران غایب بود.

شاگردان عباس هاشم‌پور آخرین بار در سال ۲۰۱۹ و در همین کشور امارات در یک بازی رسمی یا دوستانه به میدان رفتند که با قهرمانی ایران همراه بود و از آن زمان تاکنون هیچ گاه در یک مسابقه پا به توپ نشده‌اند.

حالا ساحلی بازان با این پیروزی، گام نخست را محکم برداشتند و نشان دادند با بازگشت دوباره قصد دارند به افتخار آفرینی خود در این عرصه ادامه دهند.

برنامه مسابقات جام بین قاره‌ای فوتبال ساحلی به شرح زیر است:

چهارشنبه ۱۲ آبان

اسپانیا- سنگال- ساعت ۱۶:۰۰ به وقت محلی

امارات- پرتغال- ساعت ۱۷:۱۵ به وقت محلی

پاراگوئه- روسیه- ساعت ۱۸:۴۵ به وقت محلی

*ایران- ژاپن- ساعت ۲۰:۰۰ به وقت محلی(۱۹:۳۰ به وقت ایران)

پنج‌شنبه ۱۳ آبان

ژاپن- پاراگوئه- ساعت ۱۶:۰۰ به وقت محلی

پرتغال- اسپانیا- ساعت ۱۷:۱۵ به وقت محلی

سنگال- امارات- ساعن ۱۸:۴۵ به وقت محلی

*روسیه- ایران- ساعت ۲۰ به وقت محلی(۱۹:۳۰ به وقت ایران).

۲۵۷ ۲۵۱

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا