استانها

سومین همایش ملی مطالعات جدید در کارآفرینی و مدیریت کسب‌وکار در واحد سمنان برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری سیلاد استان سمنان کدبیر کمیته علمی و شورای سیاست‌گذاری همایش با اعلام این خبر به خبرنگار ما در سمنان اظهار کرد: این همایش فرصتی برای دانشگاهیان، متخصصان و مشاوران سراسر کشور است اعلام که در آن بخش خصوصی، تعاونی‌ها، بخش دولتی و سازمان‌های مهارتی حضور داشته و ایده‌های خود را مبادله می‌کنند.

دکتر یونس وکیل‌الرعایا با تأکید بر اینکه این همایش به موضوعات بین‌رشته‌ای متعددی خواهد پرداخت افزود: این همایش می‌تواند به‌عنوان ابزاری برای نوآوری و کارآفرینی در حوزه‌های اجتماعی، زنان، روستایی، خانوادگی، گروه‌های اقلیت و کارآفرینی در شهرهای هوشمند تبدیل شود.

عضو هیات علمی واحد سمنان گفت: طبق مکاتبات مرکز تحقیقات کارآفرینی و ایده پردازی دانشگاه آزاد اسلامی سمنان در خصوص نمایه‌سازی سومین همایش ملی مطالعات جدید در کارآفرینی و مدیریت کسب‌وکار” با پایگاه استنادی جهان اسلام (ISC)از طرف این پایگاه کد تائید نهایی صادر و کلیه مقالات پذیرفته شده با کد اختصاصی (۹۹۲۰۱-۸۹۶۰۱) نمایه خواهد شد.

رئیس مرکز تحقیقات کارآفرینی و ایده پردازی واحد سمنان با اعلام این خبر که باشگاه نوآوری و فن‌آوری سازمان‌ آموزشی،‌ علمی ‌و ‌فرهنگی ‌ملل ‌متحد(یونسکو) حمایت خود را از برگزاری این همایش اعلام کرده تصریح کرد: امکان صدور گواهینامه برای شرکت‌کنندگان و همچنین عضویت در شبکه علمی باشگاه نوآوری و فن‌آوری یونسکو فراهم شده است.

سومین همایش ملی مطالعات جدید در کارآفرینی و مدیریت کسب‌وکار به همت مرکز تحقیقات کارآفرینی و ایده پردازی واحد سمنان و با مشارکت اداره کل کار و امور اجتماعی استان سمنان و حمایت دانشگاه‌ها، سازمان‌ها، دوایر و بخش‌های دولتی و خصوصی در ۲۳ و ۲۴ آبان ماه سال جاری به‌صورت مجازی برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق آدرس: http://daanaan.daan.ir با شناسه سالن ۱۶۲e۹۶۳ و گذرواژه: ۱۲۸۱۲۸ به‌صورت مجازی در این همایش شرکت کنند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا