استانها

زیرساخت های ورزشی فردیس نیازمند نگاه ویژه است

به گزارش سیلاد از البرز؛ حجت الاسلام والمسلمین «سید ابراهیم حسینی» در آئین افتتاح دفتر هیات اتومبیلرانی و موتورسواری شهرستان فردیس افزود: یکی از ظرفیت‌های فردیس توانمندی جوانان این شهرستان در رشته‌های مختلف ورزشی است .

وی با بیان اینکه در اولین خطبه نماز جمعه نیز به تقویت رشته‌های ورزشی تاکیدکردم، اظهار کرد: معتقدم تفریح سالم یکی از بهترین مصادیق برای نشاط و رفع آسیب‌های اجتماعی است.

حسینی افزود: می‌توان با برنامه‌ریزی صحیح و مدیریت درست نیازهای ورزشی فردیس را برطرف و افق‌ جدید و روشن یپش پای نوجوانان و جوانان این خطه قهرمان‌پرور قرار داد.

«اردشیر درویشی» رییس هیات اتومبیلرانی، موتورسواری و جهانگردی استان البرز نیز در این مراسم گفت: ۱۰ سال متوالی است که این هیات برتر کشوری می‌شود.

وی با اشاره به راه اندازی دفتر هیات اتومبیلرانی و موتورسواری فردیس بیان کرد: این هیات در ۲ بخش اسپرت یا همان مسابقه‌ای و بخش اتومبیلرانی گردشگری و جهانگردی کار می‌کند زیرا فردیس دارای ظرفیت‌های بالایی در این بخش است.

درویشی افزود: اکنون هیات اتومبیلرانی و موتورسواری استان البرز نیز بیشتر کرسی‌های فدراسیون را در اختیار دارد؛ حدود ۹۰ درصد کرسی‌های فدراسیون متعلق به استان البرز است. بزرگترین پیست خاورمیانه را در شهرستان ساوجبلاغ روستای هیو داریم که منحصر به فرد است.

وی خاطرنشان کرد: اولین کارهایی که در این رشته ورزشی برای بانوان صورت گرفته از استان البرز شروع شده است که اولین بار در کشور مسابقه موتورسواری بانوان در رشته‌های کیس و کراس و مسابقات سرعت برگزار شد.

درویشی افزود: هر ساله حدود یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان صرف اعزام ورزشکاران این رشته به مسابقات مختلف در البرز می‌شود و تمام این هزینه از طریق روسای هیات یا اسپانسر تقبل می‌شود ضمن آنکه کارهای بزرگ را با کمترین امکانات انجا داده‌ایم.

«سعید کولیوند» رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فردیس هم در این مراسم گفت: امروز شاهد افتتاح دفتر این هیات در فردیس هستیم که از این پس مسائل فنی و کارهای اداری هیات در این دفتر انجام خواهد شد و امیدواریم موجب پیشرفت و ارتقا ورزش و بخصوص این رشته در شهرستان باشد.

در این مراسم نرضا خردمند» به عنوان رییس هیات اتومبیلرانی و موتورسواری شهرستان فردیس معرفی شد.

۴۸

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا