استانها

رفع تصرف اراضی ملی به ارزش ۱۰ هزار میلیارد ریال در یزد

به گزارش خبرگزاری سیلاد از یزد، «غلامعلی دهشیری» در این رابطه بیان کرد: از مجموع ۳۹۷ هکتار از این اراضی، میزان قریب به ۲۴۱ هکتار مربوط به منابع طبیعی و بیش از ۱۵۶ هکتار مربوط به راه و شهرسازی بوده است.

 این مقام قضایی اظهار کرد: در شش ماه ابتدایی سال جاری تعداد ۳۶۴ هکتار رفع تصرف فوری در اجرای احکام قطعی صورت گرفته که از این تعداد ۱۳۶ مورد مربوط به راه و شهرسازی و تعداد ۲۲۸ فقره مربوط به منابع طبیعی بوده است.

وی تصریح کرد: از میزان ۱۰ هزار میلیارد ریال مربوط به رفع تصرف و اجرای احکام قطعی اراضی، میزان هفت هزار میلیارد ریال مربوط به رفع تصرف فوری و قریب به سه هزار میلیارد ریال مربوط به اجرای احکام قطعی بوده است.

دهشیری صیانت از اراضی ملی و نظارت مستمر بر اموال عمومی را یکی از اصلی ترین وجوه حقوق عامه دانست و خاطرنشان کرد: دستگاه قضا در امر مبارزه با فساد و زمین خواری عزمی راسخ دارد و بدون هیچ گونه مماشاتی با متخلفان در این امر با قاطعیت برخورد خواهد کرد.

این مسئول تصریح کرد: هماهنگی و تعامل دستگاه های متولی در امور اراضی و مبارزه با متصرفین به حقوق عامه، بهترین راهبرد در مقابله با پدیده شوم زمین خواری است.

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا