استانها

دیدار شهردار شهرکرد با دیدار با مدیرکل امور زندان‌های استان

به گزارش خبرگزاری سیلاد استان چهارمحال وبختیاری، محمدتقی جاپلقی در دیدار با مدیرکل امور زندان‌های استان با اشاره به آیه إِنَّ اللَّهَ لا یغَیرُ ما بِقَوْمٍ حَتَّی یغَیرُوا ما بِأَنْفُسِهِم، همانا خداوند حال قومی را تغییر نمی دهد تا آنکه آنان حال خود را تغییر دهند، اظهارداشت: مسئولین باید فرصت خدمت به مردم را قدر دانسته و در این فرصت محدود در مسیر ارائه خدمات بهتر به مردم تلاش کنند، چرا که مردم خواهان برآورده شدن انتظارات و رفع مسائل و مشکلات شهر هستند.

وی افزود: در راستای توسعه شهر باید مرزهای بین ادارات برداشته و همدل و همگام مسئولان با یکدیگر حرکت کنند و تا سر حد امکان از ظرفیت‌های دست نخورده شهر به نحو احسن استفاده کرد.

شهردار شهرکرد با بیان اینکه مسئولان با وفاق و همدلی باید برای توسعه شهر گام بردارند، بیان کرد: باید به این سمت حرکت کنیم که با کمک و همراهی مردم و مسئولان، شهر را از حالت فعلی خارج کنیم، همچنین کمک کنیم منابع و درآمد پاک به شهرداری وارد شود، بنابراین از همه فرهیختگان، نخبگان و هنرمندان و بخش خصوصی به عنوان سرمایه‌گذار دعوت می‌کنیم که برای آبادی شهر به کمک ما آیند و قرار است که با مشارکت آحاد مردم شهر را بسازیم.

جاپلقی با بیان اینکه نگاه عدالت‌محور برای رفع مشکلات شهری و کاهش تنش‌های اجتماعی امری ضروری است، خاطرنشان کرد: از زمانی که وارد شهرکرد شدم گویی زاده و فرزند این شهر بوده‌ام و کاملا مشکلات مردم را با پوست و استخوانم درک کردم و تمام تلاشم این است که بتوانم بهترین خدمات را به مردم شهرم ارائه کنم.

وی با بیان اینکه متناسب با اعتبارات و دارایی‌ها و داشته‌هایمان حرکت می‌کنیم، گفت: شرایط و اوضاع و احوال فعلی شهرداری خوب نیست و همه انتظار کمک دارند، حق دارند اما به یاری خدا اوضاع را ساماندهی می‌کنیم و شرایط بهتری را ایجاد خواهیم کرد.

شهردار شهرکرد تصریح کرد: مطالباتی را از دستگاه‌ها داریم که متأسفانه تاکنون پرداخت نشده است و در جایی نظیر شهرک صنعتی که خارج از حریم شهر است خدمات آتش‎نشانی ارائه شده اما مطالبه در این حوزه تاکنون پرداخت نشده است.

جاپلقی ادامه داد: طرح سولدره، رفع مشکلات منظریه و احداث پل طبیعت در دستور کار قرار دارد و در نظر است با دستگاه‌های مخصوص و به‌روز بلوارها و جداول را اصلاح کنیم.

۴۸

مدیر

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا