عمومی

تولید ۲۳۰ هزار «صافی دیالیز» در هلال احمر

به گزارش گروه سلامت سیلاد،صافی دیالیز، محصول راهبردی شرکت تجهیزات پزشکی است که جامعه هدف این محصول بیماران مستاصل و درمانده دیالیزی هستند و نقش مهم و اساسی را در عمل همودیالیز (رایج ترین روش برای درمان نارسایی پیشرفته و دائمی کلیه) ایفا می‌کند.

 از دهم مهر تا پانزدهم آبان ماه جاری ۲۳۰ هزار عدد صافی دیالیز در شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران تولید شده است که با توجه به نیاز مبرم بیماران دیالیزی، تولید این محصول استراتژیک در این شرکت افزایش داشته است. 

اکنون خطوط تولید انواع صافی دیالیز در شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران در سایزهای ۴/F۶/F۷/F۸F و ۶۰/F۷۰/F۸۰ Fو در دو نوع High Flux و Low Flux فعال هستند.

صافی دیالیز فیبرهای توخالی و نیمه تراوایی هستند که با استفاده از پدیده انتشار (Diffusion) مواد زائد با وزن مولکولی کوچک مانند اوره و نظایر آن را از خون جدا می کند.

شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران در زمینه تولید تجهیزات پزشکی یک بار مصرف در کشور با استفاده از دانش فنی روز و بکارگیری مواد اولیه مرغوب فعالیت می کند و محصولاتی همچون انواع سرنگ، انواع صافی دیالیز، ست دیالیز فیلتر لکوسیت، آنژیوکت، کیسه و کارتریج بی کربنات سدیم، سوزن فیستولا و نظایر آن از تولیدات اصلی شرکت محسوب می‌شود.

انتهای پیام/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا