استانها

برپایی نمایشگاه هنرهای تجسمی در فرهنگسرای اروندکنار

به گزارش خبرنگار سیلاد از آبادان؛ حجت الاسلام حاج آقا هانی نصاری زاده، در آئین پایان دوره، دوره های آموزشی تابستانه فرهنگسرای اروند شهر اروندکنار، اظهار کرد:

اروندکنار دارای استعداد های نهفته زیادی است که نیاز به حضور، پیگیری، حمایت و مساعدت خاص مسئولان دارد .

به گفته ی وی؛ به زودی نمایشگاه هنرهای تجسمی و استعدادیابی در فرهنگسرای اروند با حضور هنرمندان اروندکنار برپا می شود.

در ادامه ی این آئین، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آبادان از انجام پیگیریهای لازم برای اهداء کتاب های جدید و مورد نیاز شهر اروندکنار خبر داد.

احمدرضا دشت افکن؛ اظهار کرد: با توجه به شیوع بیماری کووید ۱۹ و بسته شدن کتابخانه های عمومی در سطح کشور، مدتیست که کتاب به کتابخانه ها تزریق نشده اما  اولویت نهاد کتابخانه های عمومی کشور بهرمندی شهرهای محروم و کم برخوردار است تا فرهنگ کتاب و کتابخوانی گسترش پیدا کند.

به گزارش سیلاد؛ فرهنگسرای اروند با همکاری کانون فرهنگی هنری خاتم الانبیاء (ص) اروندکنار در فصل تابستان ۴ دوره آموزشی شامل کارگاه آموزشی خیاطی ویژه بانوان، کارگاه آموزشی استعدادیابی ویژه کودکان و نوجوانان، کارگاه آموزشی فتوشاپ برای عموم مردم و کارگاه آموزشی زبان انگلیسی برای علاقمندان را برگزار کرد.

در حال حاضر نیز دوره کمک بهیاری زیر نظر هلال احمر در این فرهنگسرا در حال برگزاری است.

فرهنگسرا اروند در روزهای کرونایی؛ با ایجاد کارگاه تولید ماسک، به طور روزانه ۱۵۰ تا ۲۰۰ عدد ماسک را طراحی، تولید و برای استفاده مردم عرضه کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا