استانها

برنامه عملیاتی و تحولی توسعه استان تدوین می‌شود

به گزارش سیلاد از البرز؛ «مجتبی عبداللهی» در جلسه شورای اداری استان که روز دوشنبه در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، با اشاره به اینکه باید نقاظ ضعف استان پوشش داده شود و مسائل و مشکلات حل شوند، افزود: باید از سوی سازمان مدیریت برنامه‌ریزی البرز برنامه‌ای عملیاتی و تحولی جهت توسعه استان برای سال ۱۴۰۱ تدوین شود.

وی ادامه داد: امید است با تلاش شبانه‌روزی، انسجام، وحدت و همدلی مجموعه دستگاه‌ها و مدیران استان با نگاه ایجاد تحول و کسب رضایتمندی مردم ولایتمدار و شریف البرز، برنامه ریزی و اقدام کنیم.

عبداللهی گفت: برای نیل به اهداف توسعه پایدار و رسیدن به وضعیت مطلوب در استان در حوزه‌ها و بخش‌های مختلف نیازمند برنامه‌ریزی تحول‌گرایانه هستیم.

وی با بیان اینکه حکمرانی مطلوب با شفاف‌سازی، مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی محقق می‌شود، افزود: با توجه ویژه به شاخص‌های توسعه، آموزش، بهداشت و درآمد باید در این رابطه برنامه محور وارد میدان شویم.

استاندار البرز گفت: مدیران باید با استفاده از از روابط خود در سطح ملی و همچنین با فعالان اقتصادی درصدد تسریع در پیشرفت و آبادانی استان باشند.

وی افزود: به طور قطع مسئولان باید به صورت شبانه‌روزی تلاش کنند و مردم در آرامش و رفاه باشند.

عبداللهی گفت: استان باید سند جامع و عملیاتی در جهت مقابله با بحران داشته باشد چراکه غافلگیری در این شرایط جایز نیست.

وی با تاکید بر اینکه البرز باید در ابعاد مختلف به الگویی برای سایر استان‌های کشور تبدیل شود، افزود: بزودی قرارگاه اجتماعی با محوریت مردم و تمامی دستگاه‌های اجرایی برای ساماندهی مناطق حاشیه نشین استان تشکیل می‌شود چراکه حاشیه‌نشینی ناهنجاری‌های اجتماعی ایجاد می‌کند.

استاندار البرز گفت: تمامی دستگاه‌های استان باید ملاقات‌های مردمی را به صورت مستمر و منظم در دستور برنامه‌های خود قرار دهند.

وی افزود: برای تحقق اهداف مسکن ملی تمامی دستگاه‌های مسئول در میدان باشند. 

۴۶

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا